Prijava

I ja imam telefon. Imam 2 telefona

Stigao mi je novi android 4.4,4 nedelju dana nakon 4.4,3 i koja je razlika izmdje 4.4,4 i 4.4,3?
Ja nisam nasao nijednu....

Pa gde i obicno u njegove fabricke aplikacije i te kurce. Na yt sam nasao da je samo razlika u nekim sigurnosnim kurcima palcima. Nema nista ni kozmeticki...

MENE MOJ Z2 OK SLUŽI. POZZ

Ali vidim da si totalni noob što se tiče specifikacija, a kamoli da rutuješ fon ili nešto slično, pa bilo koji od ova dva da uzmeš, kukaćeš kako ti ne valjaju( instaliraćeš Facebook aplikaciju, Viber, Whatsapp, i još 57 aplikacija i onda ćeš da se čudiš kako štekaju, i kakva su ovo smeća).

Ma jesam nubara žešća jer sam do sad furao symbian, tako da mi će mi to biti prvi android.
A te silne aplikacije neću gurati, jer toliko imam predstave da će da šteka...

Боксеру који андроид имаш на з2?

Ајдонкер разлика је само у неким сигурносиним пропустима који су исправљени, ја сам ставио 4.4.4. и ради врх. Имаш ли нексуса или?

Њексус 5.

Успут не знам да ли сте видели на нету, излази нови Андроид Л, ознака ће му највероватније бити Лолипоп и број 5.0

Од јуче се може скинути и инсталирати алфа верзија за програмере, док комплетна излази у септебру

Nema neke velike razlike u nexus 5 pa necu ni da menjam moj n4. Cekam sledeci nexus pa da ko covek kupim telefon da vidim da je nov i da vidim i znam razliku.

Ја ћу прећи на нексус 6 чим буде изашао, избацио сам себи рачуницу по којој ми се више исплати да сваке године узимам флегшип него сваке друге

Ćale ti dobio povišicu

A je l prodas koji imas pa kupis novi?
Ja dam sestri pa onda kupim novi i tako da mi se ne isplati nikako da svake godine bacim 350-400e

Koji ste potrosaci sunce ti poljubim.

Дада, овај ћу заваљати за око 220 евра и купићу нови за 300.
А кад би чекао две године фон би продао за 100 и доплатио 200, финаниски исто дође али првом методом увек имаш најбољи фон на тржишту

Drugu se S4 danas počeo nenormalno grijati, i za tipa 15 minuta mu se potrošila komplet baterija. Vidim na netu da je to čest problem. Jel imao neko iskustava?

Имао сам ја. Провери да ли се батерија није надувала. Такође нек мало памти колико је посто батерије имао, нпр мени се дешавало да се угаси са двадесет посто и немож дасе упали. Онда отвори задњу маску и требало би батерија да се надува и да немож да вратиш маску. Само врати фон да ти замене батерију, јер капирам да је још под гаранцијом

Ja bi to bacijo u kontejner. S prozora, naravno.