Prijava

ma kakav mtel crna gora, eronet bosna.

Hehee ne znam sto mislih dasi mrcoo

Imam i ja LG L9 2, još od februara. Šljaka profi, apdejtovao sam ga i to sve...
Sad mi, doduše, malo sporije radi, al' to je jer sam ga napunio svakakvim aplikacijama koje su non-stop pokrenute, pa jebu, inače piči vrh.
Ter'o sam GTA San Andreas i te zahtevne igrice, ako te možda i to interesuje.
Ako imaš kintu da plaćaš LG plaćaj LG.

Iskreno ja bi uzo huavej iz razloga što je jeftiniji i to dosta, a to su kinezi, i ako mu spucas ekran narucis preko aliexpresa za maltene nista, djelovi su im badava.

Moj drug imao LG, kupio ga čim je izašao i evo dan danas ga odlično služi.
Dual 1.4 snapdragon stvarno žanje, Kol'ko vidim huavej 4 gb memorije a LG 8 gb
Nisam neki ljubitelj kuaveija jer su većina telefona sranje, recimo znam dva lika koja imaju huavej kupili preko mtela, al' otkazao im dio ekrana, i recimo ne mogu da kucaju brojeve 5 i 6 i slova koja su tu na tastaturi kad iskoči. Nije pouzdan
LG GOGOGO

Sa druge strane ja imam jarane koji imaju huawei i svima radi besprekorno, niko se ne žali ninašta.
A odlučio sam svejedno da uzmem huawei, povoljnije mi je dosta a razlika nije tolika, gledao sam i po netu šta i kako, uglavnom nije loš telefon nimalo, sve tjera, sve piči na njemu (ove neke igrice zajebanije što su testirali, ništa ne laguje, u fazonu sve pod konac), a memorija mi ništa ne znači, na ovom svom lg-u imam isto 4gb pa sam jedva do pola napunio, plus što aplikacije ne mogu da prebacujem na sd karticu na ovom sadašnjem lg-u, kontam da huawei nema tih problema, kod lg-a je u pitanju neka posebna zaštita da ne mogu da premještam aplikacije na memorijsku karticu, čitao sam da treba nekih kuraca dosta da uradim da bi uspjelo ali i to je pitanje da li bi sve radile preko sd kartice, mutava neka zaštita koji čini mi se samo na lg-u ima...

Owaj hauweei je kao linux naspram windowsa.

Jeftiniji je, ne kwari se, nema virusa za njega. Ne troshi impulse...

ja sam imo huavej dobrih 10 mjeseci, vrh telefon, rijetko kad bagovao, ništa mu nije otkazalo, ja bio prezadovoljan, a onda sam uzo ajfon i postao sam najwetja riba u grad00

Ma Remac za te pare kupi galaksi s2 ako ništa i boli te hofman

S5 Z1/2 i ajfon 5s
ostalo sve treba ukinuti

Ja bih samo da iskažem zadovoljstvo Alkatel Van tač ajdolom, radi već pešes meseci do jaja, sve tera, ne laguje, odličan fotoaparat po mom mišljenju. Preporuka, + i *.

samo da kažem da petica jebe peticu es raznim varijantama

pre tri meseca razbio neki samsung windows mobile. Nije teo da pukne pa sam ga zabo šrafcigerom pet šet puta.

Vratio se na

http://www.fonearena.com/blog/wp-content/uploads/2008/10/nokia-n79.jpeg?e5cbee

telefon radi ko metak, star 5 godina, ima navigaciju vajerles i kad padne na patos ne bude mu ništa, već stoti put

Huawei za sirotinju
Iphone jebe druge telefone u supak, ne jer su gej nego jer mogu

Iphone jebe druge telefone u supak, ne jer su gej nego jer mogu

Jedina stvar koja je bolja je što ne zašteka na 15+ aplikacija
ostalo je go kurac na eplu

ljudi se dijele na dvije sorte koji imaju i nemaju ajfon
ovi koji nemaju se dijele na jos tri kategorije

oni koji misle da je previse mali, sa pravom ga kritikuju pa imaju fazon samsung s5 ili s4, ili z2

oni koji nemaju za ajfon, niti im treba ali govore realno o njemu, kao što i realno jebe

oni koji nemaju za ajfon, al kenjaju o njemu 4 puta dnevno, jerbo je to telefon za sminkere i beogradjane, al bi duboko u sebi govno pojeli da ga imahu

inace posto sam konacno skupio kintu za ajfon, ocekujte ovakve pederske i kompeksaske postove od mene bar sledeca tri mjeseca, pozzz

Nudi mi ganci ajfon 5s za 250 jevra
Ako hoće neko mogu da mu nabavim ajfon 5s nov za 300 jevra

osim ako nije preko neke radnje, ili si u mogućnosti da provjeriš jel kraden , nemoj da uzimaš