Prijava

Знате ли за неки телефон са типкама, без тача, да су већа слова на екрану, и да је скоријег датума производње? Марка је небитна, цијена је небитна, само је битно да одговара овом опису.

Хвала унапријед и
срдачан поздрав

Imaju oni mobilni za stare osobe.

Ал брате треба и да има нет и сва та срања, нагласио сам лијепо - скоријег датума производње.

Ker.
Pogledaj Nokia Asha porodicu.

ja pre par meseci kupio LG L9 II, odličan odnos cene i kvaliteta, zadovoljan sam prilično

Uzo ajfon peticu od silnih dobitaka. Za 320 fin telefon.

Vule deder još malo utisaka o telefonu, trebao bi ja da ga uzmem za mjesec dana pa da vidim da li da ostajem pri tom izboru ili da ganjam nešto drugo....

ДРУГ ПРОДАЈЕ НОВИ САМСУНГ ГАЛАКСИ ТРЕНДИ, НОВ НЕОТПАКОВАН. 80Е, МОЖЕ ЛИ СЕ УВАЉА ЗА ТЕ НОВЦЕ?

ГЕЈ СТОП ЛЕТОНЦИ СТОП

treba mi makaronac ili zmaj iz krupe, šta je bolja kupovina, huawei g630 ili lg l9 II...

Vule deder još malo utisaka o telefonu, trebao bi ja da ga uzmem za mjesec dana pa da vidim da li da ostajem pri tom izboru ili da ganjam nešto drugo....

Pazi vako. Imao sam dosta telefona, ali ovaj je ubedljivo najbolji u odnosu cene i kvaliteta. Kamera odlična, i što me vrlo začudilo, brz je veoma. Ja ga koristim od februara, čini mi se, i od tada nisam imao nikakvih problema. Čak mi je ispao nekoliko puta na beton, i drži se. Igram i igrice na njemu, uglavnom piči sve odlično.

Huawei je u svemu gori osim toga što ima bolji procesor. Al mu je gori ppi, manje memorije itd.

treba mi makaronac ili zmaj iz krupe, šta je bolja kupovina, huawei g630 ili lg l9 II...

LG definitivno

Da li je Lg bolji za toliko para što je skuplji? Znači znam i ja da je LG bolji u nekim stvarima (u nekima su egal, procesor bolji na huaweiu), ali zajedno sa cijenom koji je bolji?

Kolke su im cijene ?

Preko mreže mi ga daju duplo jeftinije maltene, mislim na ovaj huawei, 80km mi je huawei a lg je 140km uz jači paket mjesečni, mislim više moram plaćati mjesečno za lg...

200eura je lg l9 2, ovako u prodaji, meni se ne isplati da ga tako kupujem, ionako hoću da kupim preko mreže telefon, kad već mogu.
Evo ti ovako preko mreže kakve su cijene
Huawei g630
40 eura plaćanje telefona
mjesečna pretplata 14 eura
Lg L9 II
75 eura plaćanje telefona
mjesečna pretplata 20 eura

pri tome sam i planirao da pređem na pretplatu od 14 eura, znači telefon mi dođe maltene gratis, prodam ovaj stari telefon i i dam te pare za ovaj huawei.

Koja mreza, mtel crna gora?