Prijava

ima bujne dojke
nego ja to zbog naših muda, da se pripazi potomstvo, da ne bude felerično

E to jes majkumu...
Preporucujem ti l70

najvjerovatnije ću njega

ima baš fin dizajn a i ok specifikacije

Meni bio ruzan na sliki, ali uzivo je lepsi.
Brat cini mi se iati, bukvalno na eci peci pec.
Al pre bih LG

huawei best buy, huawei ljubav moja <3 <3 <3

znal neko kolko koštaju one zaštitne folije za ajfone, muka mi da idem do grada da gledam

код мене су ти фолије за све телефоне 100-150 кинти

Ima neko da proda neki polovan fon za 100-150 jura?

Jel zna neko kako mogu na kompjuteru da prebacim sve kontakte iz imenika.. Da se prekopira u neki txt, word ili tako neki kurac ?

E, ako neko zna... Moram sad da koristim onaj mali LG L3 E-400, pa me muči, trebalo bi da ima sistemske memorije nekih 380 MB, on mi prikazuje samo oko 150, i to su mi zauzele najosnovnije stvari, ne mogu ništa da instaliram. Da ga rutujem pa proširujem memoriju? Nešto sam gledao na netu, voleo bih da preskočim taj deo sa rutovanjem, nekako se bojim da ne zajebem stvar, a nije moj telefon.

jel ste videli najave za note 4 i note edge?

meni je onaj edge cudan, ali mi se nekako svidja. sacekacu ga verovatno.

http://cdn3.vox-cdn.com/entry_photo_images/10637130/samsung-unpacked-galaxy-note-edge-9_2040_verge_super_wide.jpg

Valdemar
E, ako neko zna... Moram sad da koristim onaj mali LG L3 E-400, pa me muči, trebalo bi da ima sistemske memorije nekih 380 MB, on mi prikazuje samo oko 150, i to su mi zauzele najosnovnije stvari, ne mogu ništa da instaliram. Da ga rutujem pa proširujem memoriju? Nešto sam gledao na netu, voleo bih da preskočim taj deo sa rutovanjem, nekako se bojim da ne zajebem stvar, a nije moj telefon.

Nije problem rutovanje vjerovatno negdje na netu postoji več aplikacija za tvoj fon pa se to uradi za 20ak sekundi

Sansajn, mozes da napravis bekap, ali da prekopiras jebemliga.

jel ste videli najave za note 4 i note edge?

Ne pratim android, zagotivio sam Windows Phone, sad čekam da ovo čudo izađe pa da zbavim:

http://www.concept-phones.com/nokia/nokia-lumia-1001-windows-phone-8-concept-jonas-daehnert/