Prijava

Xperia S, ne radi wifi. Je l' imao ko kakvih problema? Kol'ko je popravka otprilike?

Instaliraj ovu aplikaciju i onda preko nje potraži wi-fi signal:
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.wahtod.wififixer

k den
Probaću za ko'i dan kad mi stigne tel
hvala

Ljudi, razmisljam da kupim polovan ajfon. Koliko je to preporucljivo? Ne zelim da uzimam neke sa ekranom od cetiri i vise inca...

Ja ne bih uzimao ništa ispod 4s. Jer će izaći šestica pa će sistem apdejt ukinuti za četvorku i onda ko ima četvorku jeb'o je sebi mater jer ne može 2 aplikacije normalno da instalira

Ja ne bih uzimao ništa ispod 4s.

Taj sam i gledao, i odgovara mi cena polovnih.

Jer će izaći šestica pa će sistem apdejt ukinuti za četvorku i onda ko ima četvorku jeb'o je sebi mater jer ne može 2 aplikacije normalno da instalira

Hoce li ukinuti i za 4s?

Pa ne znam kad će ukinuti, ali ne bih ti ga preporučio na duže korištenje.
Naravno možeš ti raditi jailbrake na njemu, ubacivat' aplikacije sve normalno, al' dosta komplikacija ima. Vjeruj mi iz iskustva

Iskreno, ja bih kupio 4s za neko korištenje od godinu dana, godinu i po.

Sta pricate vi, nece se ukinuti podrska nego se prelazi na ios 8 tj novu platformu, koji 4 nece moci da podrzi. A 7 meni sasvim fino radi tako da ne znam o cemu pricate. Al 4 je glupost za uzeti sa obzirom da se kupuje samo da bi imala jabuku od pozadi jer je zastarela na vise nivoa. Fino brate uzmi 4s ili 5, to ce biti u rango oko 150 i 200 eura nakon sesticeplus

Dakle da uzmem 4s jedno mesec dana nakon sto 6 izadje? Jebe me sto ne znam kolike su sanse da mi uvale razjeban telefon...

bitnije ti je da ti ne uvale ukraden

kad zovem ili kad primim poziv displej pocrni i mogu samo na ono dugme za otljucavanje da ga prekinem, ne reaguje na pipkanje ekrana
jesam ja to sjebo nesto u podesavanjima ili sta?
nasao sam opciju kao da ne odbijam na dugme, al posle ne mogu da prekinem nikako
koji je kurac telefonu
vidim ovde ste obavesteni do jaja

mozda si nekako prekrio ili ti je pokvaren onaj senzor sto gasi ekran i prestaje da reaguje na dodir kad priblizis telefon uz obraz prilikom poziva (kako jelte, ne bi trosio bateriju i pipnuo obrazom nesto).

kako mislis prekrio?
moguce i da je sjebano nesto, ispustao sam ga par puta, al mi cudno sto samo tad pocrni, ostalo sve korentno
precesljo sam cela podesavanja, i nema nista, nisam bas ono tolko duduk, jos na srpskom telefon
ako zna ko, nek kaze u pvt, da ne smaram ovde

pa jebem li ga, taj senzor je obicno gore kod zvucnika, i ako je prekriven, cim se uspostavi poziv on zatamni i zakljuca ekran. upravo kao sto kazes, ne zakljucava ovako, vec samo prilikom poziva...
recimo da ti je pokvaren, ili da je neki softverski problem sa tim.

evo:

In the Phone app, tap Menu, settings, and uncheck "Auto screen off during calls."

videcu da iskopam sad nesto mozda, hvala u svakom slucaju

Celte, ajde samo šutni print tačne lokacije gdje se ta opcija nalazi, ako imaš Ajfon. Nikako ne mogu pronaći to, a imam taj problem lol uključuje mi se mjut kad prislonim telefon, pardon, Ajfon na uho i onda neko vrijeme pričam u prazno. Šaklo Akrobata.

Rakune imao sam skroz isti problem. Odneo sam telefon kod druga u servis i on mi je rekao da se lepak kojim je lepljen tac prekrio taj senzor. Odradio je to za par minuta.

A sada imam isti problem kao tenor, koji majnfak lolo

Celte, ajde samo šutni print tačne lokacije gdje se ta opcija nalazi, ako imaš Ajfon.

nemam ajfon

Xperia S i galaksi s5 treba da otključam. Neki program za sim free, ili mora da se plati?
Tj. novi su telefoni pa mi se ne rutuju i ne zajebava oko njih jer su pod garancijom