Prijava

једино ја боксер и селтик овде флегшипујемо, угледај се мало на нас

Brate pa ja trenutno i ne. Npr ovo sad vozim http://machinespider.com/wp-content/uploads/2012/11/2013-Volkswagen-Phaeton-Premium.jpg a ima noviji model :((((

Ni ja ne flegšipujem, tuljane. LG G3 sam dobio od žene, stalno joj otimam telefon kad dobije bolji fon na poslu LOL. Iskreno, živim dobro, imam love za nov Mercedes, ali nije to to. Vozim ovo, još ekološki motor, dakle, ni govora o flegšipu i kurčenju:

http://www.autoviva.com/img/photos/775/renault_clio_iii_1_5_dci_90hp_94g_eco2_confort_large_41775.jpg

Celtic, realno mi se više sviđa ovaj tvoj klio celtic od one grdobe gore

Prist ne brukaj poreklo jebem ti dan

Celtic, realno mi se više sviđa ovaj tvoj klio celtic od one grdobe gore

Barone, jel pod grdoba misliš VW Phaeton? Naravno, svaki auto je bolji od VW-a ;-) Možda švabe imaju kvalitetne motore, ali udobniji od francuskih NE MOGU biti, nuff said.

Па фетон јест флегшип, најлуксузнији фолцвагенов ауто. Флегшип је флегшип чак и ако постоји новији модел.

НО ЧИЊЕНИЦА ЈЕ ДА ФЛЕГШИПУЈЕМО НА НИВОУ МОБИЛНИХ ТЕХНОЛОГИЈА

СМРТ АЛКАТЕЛИМА И СЛИЧНО, САМО РПОВЕРЕНО САМО ФЛЕГШИП

aj nek ga banuje neko pls

Ako je Phaeton najluksuzniji, ne znači da valja, a ako ja komentarom ocrnim neki auto, onda ga treba izbjegavati. JA OCRNJUJEM!!!!

Makarone, jel ti dobra baterija na G2?

Флег шипује мој јаран
флегшипујем и ја
оба нас је завела
технологијаааа
^_^

Solidna. Neke romove ubacujem, pa zavisi kako koji :)

Nemoj mijenjati romove svaki čas, to puno boli jadne male telefone. To je već priča za Vidru, ona je za te srceparajuće priče.

stigo microsoft 535

jedna sasvim solidna varijanta telefona. kontam da mu je baterija i kamera najlošija od svega.
Sa win8.1 idu gratis navigacije, govno se nakačilo na satelit u roku od 30 sekundi.

Imaćeš problema sa fejzbukom, i to velikih.

Neću. To sam prvo deinstalirao. Ne koristim to govno već 5 godina

имаш заџабе добру навигацију на сваком фону, ако сте на андроњиду скините ХЕРЕ мапе са плејстора