Prijava

Meni i bolje ovako, USB kabl ima za 150din, sluške kupim kakve hoću i zabole me.

Aj preporucite najbolju Lumiu po vasem misljenju odnos cena-kvalitet

Ma kontam, al ono daj sve.

i koji je bolji 730 ili 735? Manje vise koliko vidim isti su, a 730 niko ne spominje... samo 735.

ЛУМИЈЕ СУ

С М Е Ћ Е

И ВИНДОУЗ ЈЕ

С М Е Ћ Е

HAHAHA, TULJAN SE POMOKRIO NA KONCEPT
SAMO FLEGŠIP, UPAMTITE

Realnu spiku Tuljan vozi. Čuj Win telefon. Važi

Bokser ta ajte molim Vas

Pa ozb lepi
Što Lumiu brt? Nemaš pare za Android kršten šta? Nemoj da zajebavaš

Pare nisu problem, para ima xD

Nisam cuo nijednu zamerku od korisnika lumie na istu. S druge strane android...
A i ne treba mi
F
L
E
G
S
H
I
P
samo da fino sljaka, papet - zadovoljan je

Nađi bar neku Lumiu da ima blic jbg da možeš da upališ da otključaš kuću noću
Ako ima sa blicom ha ha kontaš

Danas sam prodao ženin iPhone 5s, LG G3 dajem kumu, sebi uzimam ovo:

http://www.unbox.ph/wp-content/uploads/2013/08/Lenovo-P780-copy.jpg

Baterija 4-5 dana 'ladno. I još može puniti druge telefone preko OTG-a.

250 evra, pa bomba je ovaj lenovo

Ja bih sad il uzeo nekog kineza za 150evra il note 4

0,3 Mpix front kamera? Pa dobro. Bar nećeš morati da tražiš Tiboru da ti pravi 8bitni avatar.

Ne treba mi selfie kamera, ne slikam se, kao što ste primijetili. Telefon je prvo namijenjen za poruke i pozive, pa tek onda za Viber, Facebook (pu, pu, pu), i ostale asocijalne stvari zvane socijalne mreže.

E mogu ja ti budem kum meni da das g3

lol celtic, ja bas mislio da uzmem 735 drecavo narandzastu i to ne matiranu nego onu sjajnu. :D Nije stvar u tome sto hocu tako neku boju, nego su im crne i bele toliko otuzne da je to cudo, proguta telefon crna, a kad pogledas belu lici mi na fiksni telefon. :D Bar da ima sjajna crna, a ne samo mat, ako ima sjajna onda uzimam.

Imam do petka vremena da razmislim da l' cu 640 XL ili 735, ali vise vucem ka 735. Dizajn i ekran mislim da ce da odluce, a sto se kamere tice, slikao sam danas u Telenoru sa onom 735 razdrkanom sto je svi cackaju po ceo dan i slike JEBU, tako da ono, nije mi nesto do te 640 XL, osim sto je novija.

Sto se tice Win10, citao sam i na GSM Areni i na nekim forumima da ce sigurno biti update za 7xx serije. Nije ona toliko starija od 640 jebi ga, 5 meseci,a sto se hardvera tice, obzirom da ima isti proc. i ram, a manji ekran i napredniji, verovatno ce Win10 bolje da sljaka na 735 nego na 640 XL...

E i da, jebala ih selfie kamera na 735, bolje da su zbudzili neku ludju nazad a ne ovo govno napred za hipstere i pozerase. Prednju kameru nikad nisam koristio. :D