Prijava

celtic, nemam je jos uvek :)

Koja te Lumia zanima?

Ta je ok, odziv je dobar, ali ekran na otvorenom suncu nije baš čitljiv (a koji jeste, LOL), inače je ok, i naravno, baterija će biti bolja nego na Androidu. Koliko keša kontaš dati za nju?

ja sam razmatrao tu lumiu ali onda sam otisao na win win, kliknuo na opciju outlet i video da su 90 posto telefona lumie... kapiram da se brzo kvare...

nego koji program da koristim da bih ubacio neke pesme u fon u mp3 formatu? you tube converter?

за колко пара гледаш тељефон папете?

јанпи неам појма за тај програм, ја све скидам са јућуба на комп па пребацујем на фон

janpi, skini Freemake Video Downloader, u opcijama imaš da uz download odmah pretvara u mp3. Evo ti i tutorijal:

https://www.youtube.com/watch?v=fYqWDtrpPOs

Javi jesi li uspio.

EDIT: U zadnjim verzijama se ljudi žale da nema ikone downloadera u desnom gornjem uglu browsera, u tom slučaju moraš posebno kopirati svaki link sa youtuba, pa u downloaderu "paste url", tako i ja radim.

Youtube to mp3 sajt brt.
Samo cukaj na gugli.

Има ли ко каквог искуства са Асус зенфон 2 телефоном? Однос добијеног и цијене дјелује фино, али би волио да чујем пар ријечи од неког ко користи/ је користио исти.

Dvoumim se izmedju dva telefona.

Obzirom da sam resio da predjem na Windows, a finansijska situacija mi dozvoljava jedino mid-range telefone, svidela mi se Nokia Lumia 735 i otkad je izasla meni je zelja da je kupim, sad mi istice ugovor u Telenoru i resio sam da nju uzmem, kad ono, odem ti ja tamo i pojavila se Microsoft Lumia 640 XL LTE.

Evo zasto ne znam za koju da se odlucim:

- Ista cena maltene, ali...
- 640 xl ima 13 mpx kameru, a 735 6,7 mpx (obe imaju Carl Zeiss optiku)
- 640 xl ima veci ekran ali istu rezoluciju kao i 735 pa ima manje piksela po kvadratnom incu (640 -> 259ppi ; 735 -> 312ppi) sto znaci da je slika na 735 ,, tecnija"
- 735 ima Super Amoled ekran, a 640 IPS LCD Clear Black, oba imaju svoje prednosti, ali mi je super amoled bolji u pogledu kontrasta, a i lepse mi izgleda onako zakrivljen
- oba imaju gorilla glass 3, ali na 640 je nekako ,, meksi " ekran i prst jednostavno ne klizi kao na 735
- procesori, unutrasnja mem. i ram isti
- oba koriste 4g lte
- na oba ce biti upgrade na win10

... i na kraju, ono sto me najvise nervira, 640 izgleda tako socijalno u odnosu na 735 koja izgleda kao telefon od 500 evra.

Ima li neko neki od ova dva telefona bar neko misljenje da postuje?

Tačno, Lumia 735, i poštovaću te kao ličnost samo pod uslovom da ne uzmeš oranž, zelenu ili bijelu. Crna može.

735
Osim ako ti nije vazna kamera jbg..

Ali realno pre bih uzeo super amoled nego ips lcd.

vidi hoće li te starije nokije imati podršku kad izađe windows 10, jer znam da će mikrosoft telefoni imati mogućnost povezivanja sa pc uređajima, slično kao apple, i još mnoštvo mogućnosti sa kojima najavljuju "bum" na tržoštu telefona.

pa to provjeri je li sigurno sa apdejtom na win10, da ne bude u fazonu uzeo LCD televizor bez HD digitalnog resivera

ips pored svega, guta bateriju. I košta, a jebeš telefon koji se plaća ;-)

Makarone mislim da ce windows uvek imati update, jbg nisu cmarovi ko androjid.

Ali jedno mi jebeno bode oci.
Gledam unboxing oba fona.
I ne ide uopste slusalice i odvojen usb...

Лумие су до јаја, мој следећи фон сиг али сиг

Sale, to da bi bili jeftiniji.

Mlato brt, ja sam uz lumiu 520 dobio sve.
Sluske, punjac, usb kabal.
Ali punjac je do jaja jer je ono, kao stare nokie, i dugacak bas, nije onaj usb punjac.