Prijava

Ima 8 MPixela, i može slikati pod vodom. Mislim, ne može po specifikaciji, ali moja djeca su to probala u bazenu u dvorištu :-) Radi bez problema.

Ajd ne lupaj seltik plz najjače da može jer je twojoj djeci upao u zenba

Alal vera. Al 3 cm kite su 3 cm kite :-D

Alfa + G3 + vikendica na moru = 27cm

неслушајте га, леново смеће је
он је вероватно човек у годинама па не може дасе сагиње и да пуни телефон као сви остали флегшипери.

Брт зар ти није боље да узмеш фонић за кешовину а у мтс плаћаш кетпа са 50 посто попуста??

Nema to na box paket, jer je tu uključen fiksni+net+tv+mobilni za 32oo mesečno.

Tu bi imao nekih 15k popusta i mogućnost plaćanja na 24 rate (24*1800), ne bih osetio, realno :-)

провери, мислим и да на боксу можеш да узмеш телефон.
Притом ја колико се сећам тај иптв је баш смеће, нека ме исправи неко ко користи то.

Знам само да је најјефтинија варијанта фон + претплата са 50 посто попуста (тако је било у задње 3-4 године мислим да је и сада)

Pa kažem ti, imam box i hoću na konto box paketa da uzmem i telefon :)

i to 50% važi za obične pakete, ali ne i Box paket. :)

неслушајте га, леново смеће је
он је вероватно човек у годинама па не може дасе сагиње и да пуни телефон као сви остали флегшипери.

Haha, Tuljan pogodio kao prstom u govno. Lenovo sam dao ženi, njoj treba fon sa dobrom baterijom zbog posla. Ja već neko vrijeme M7 koristim i nemam nijednu primjedbu.

Bohore prijatelju moj dragi koliko ja imam dodatak na kurcinu kada imam cane corso kuce poyy

пошто туљан има канекорса следи да је то флегшип кер

канекорсо даје 3,70 цм на киту

флегшип телефон такође доноси 3.70

Svaki put kad koristite flegšip jedan mali rak počne rasti u vama :-(

Znaci imam 8.70 santima tvrde kurcevine.

FLEGSHIP BRAT TULJANIN

селтиче добродошао међу флегшипере опет. драго ми је да ти је дошло из дупета у главу и да си увалио жени срање од ленова

Ja sam siroma pa nemam para za flagship telefon ali imam zato flagship kuce.

Lol Lenovo nije ni ono što bi trebalo da bude a biće telefon.
Daj kolege nemoj da se zajebavamo

Prijatelji dragi, pazarih Wiko, francuska firma, reci koji sam hipster. 200 ojra, front camera 13 MP, back 8 MP, quad core Cortex 1.3 GHz, Lollipop 5.0, HD (1280×720 píx), dual sim, 2 godine garancije a i ljep i prelagan je
http://www.igreklik.com/slike/images/05112504235035576901.jpg