Prijava

Имам већ селтиче превју већ дуго, баш ми је пре два дана стигао апдејт на овај најновији. Јер фазон сада су урадили тако да буквално флешујеш прву верзију и онда ти само стиже класична нотификација и апдејт система када изађе нова верзија. И тако све док не изађе права када буквално и њу добијеш као апдејт, нема више флешовања сталног и брисања података.

Сада гледам на акцији у америкама је мото 360 са мјеталном наруквицом -130, греота ми је да га не узмем. Мада опет знам да ће ускоро изаћи и нови сатови који ће претпостављам бити бољи. Гледам реално овог да узмем па и да изађе нешто ново, увек га могу заваљати за 100 евра више (толико овде коштају са гуменом наруквицом)

Da ti srušim Snješka, Lenovo je vlasnik Motorole, tako da su softver, servis i funkcionalnost njihovi. Tuljan indirektno kupuje Lenovo LOL

мислим да треба да станемо на лопту сада, момци.

почињете да говорите и оно што не мислите, и покајаћете се када охладите главе

ипак је ово само интернет, заиста нема потребе за тако тешким речима.

зашто се једноставно не бисте сложили да се не слажете?

Неко од вас ко се разуме да ми објасни пар ствари.
Да ли је неопходно рутовати фон за инсталацију новог РОМа? И зашто јесте?
Да ли је компликовано рутовати фон алкател вантач поп ц7?
Исто ово одозго само исталирати нови ром уместо рута (тј. након рута)
И уколико процењујете да сам ја у стању то да урадим, имате ли линк од чистог андроида за горепоменути фон?

Slušaj sinko, moralo je da plane,
Ja ti pamtim dane, kad se ovđe tuklo dok jedan ne ostane
Jer ođe se krve još od '41.
Jedan na drugoga rože, ćeraju se na nože
Prvi: Ne možemo se voliti a istom Bogu ne moliti
Drugi veli: mene tom svom Bogu neš privolit,
Nećemo se dogovorit, lakše jedan drugom krv prolit

Krv suze i bol, kome je trebalo to,
Zašto krv suze i bol, nije nam trebalo to
Samo krv suze i bol, kome je trebalo to,
Pitam se zašto krv suze i bol,
Nije nam trebalo to

@Браћа_Шнајдери:
1. Da, prvo ide root, kako bi mogao da staviš novi ROM na telefon.
2. Ovdje imaš neke detalje: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2709000
3. Ne postoji link za čist android, buraz, kao što ne postoje ni čista kuhinja, bijeli zubi i čisti nokti.

Ti, Stevane, ne dolivaj ulje na vatru. Samo kažem Tuljanu činjenice.
EDIT: Lenovo pregovara sa Googleom da ubuduće bude jedini ovlašteni proizvođač Neksusa, i to sa Intelovim procesorima.

ух ух сада сам већ кренуо дасе двоумим.

још сам плус видео да су хватали људе на улици да носе нове мотороле 360 који још нису изашли, тако да се очекује нови модел у наредних месец дана. Али опет 130 јурона је сасвим коректна ценица за сатић

130 nije puno. Ma ko ga jebe, Tuljane, ako radi dobro, može ga proizvoditi i Nagorno Karabah.

Neko komentar na huawei honor 6?

Ledeni, nisam vidio lično. Fin je hardver, lijep je, ali moj istančani ukus ne trpi činjenicu da telefon ima samo 130 grama.

Nisam obracao paznju na tezinu a valjalo bi da ima bar 300g, mobilni svet ga je nahvalio, baterija 3100 ja zamjerki nemam. Jos da nadjem pare i gotova stvar.

Da, pare jebene. Ali taj hardver za te pare nećeš naći. Štedi, kupi.

Treba da se ozenim. Moj teca kad je zenio sina porucio gostima da ne donose mikrotalasne i ostala sranja nego fino svi po 100e i mirna backa. Naravno bio je u debelom plusu.

To baca novo svjetlo na razvoj događaja!!!! Prvo se ti oženi i skući se, pa onda gledaj telefon, ako ti žena bude dala slobodnog vremena ;-)