Prijava

Nokia 3310 u prodaji za svega 6 evra!

Sajt Aliexpress je najavio da će tokom nekoliko dana u svojoj ponudi imati potpuno nove Nokije 3310 po ceni od svega šest evra.

Popularni telefon, koji je svojevremeno napravio revoluciju na tržištu, može se naručiti posredstvom firme u Singapuru. Na pošiljku se čeka tri do četiri nedelje, a kupac je oslobođen troškova poštarine.

http://www.cinemablend.com/images/news_img/41140/Despicable_Me_3_41140.jpg

То сам и ја бидео, међутим нигде нисам могао да нађем то на алиекспресу?

Tuljo brt, tokom nekoliko dana, strpi se.

Sta mislite o tesla smartfonovima?

Mislim da ta firma ima ogranicen budzet i da proizvod mora biti u skladu sa istim. Sumnjam da mogu dobiti ocjenu preko "solidno" a svakako ne treba kupiti njihov prvi proizvod pogotovo sto izgleda ciljaju na srednju klasu a tu ima mnogo smeca. Vidio sam da ih ima u ponudi samo u winwinu, nemaju recenziju zapravo nema ih uopste na mobilnom svetu. Ne bih dao 250e na slijepo.

Fala ledeni fin odgovor.

Ne bih dao 250e na slijepo.

Ja ih ne bih dao nikako :-)

Jebote, očni skener. Još da im dam otiske nožnih prstiju?!

Ne znam, ja sam samo video proc, ram, kameru i bilo mi previse zao sebe sto sam klosar da bih citao dalje.

Sta mislite o tesla smartfonovima?

Kupio sam Tesla Smartphone 6 pre 3 nedelje. Za sada odlicno radi. Spec mu znate, mrzi me da kucam. Samo sam jednu manu za sada nasao, plejer ne pusta .wma fajlove... Sve ostalo jebe. A da, bterija bi mogla malo duze da traje, mada verovatno ce i trajati nego ga ja jos uvek silujem.

plejer ne pusta .wma fajlove

Pa skini drugi plejer drobi mu jebem.

Tesla je standardni Kinez fon sa logom Tesla.

Ko još sluša .wma fajlove????

Sjeb'o mi se mikrofon, ispadao tel. više puta jbg. Slabo me čuju, a i zvučim kao Zordon. Telefon je Samsung Galaxy A3. Zna li neko koliko bi koštala popravka? Pod garancijom je, ali ovi šupci iz MTEL-a samo zavlače, po mjesec dana drže telefon kod sebe, pa ne bih njima nosio...

Šalabajzeru imaš PVT.

Šalabajzer

Sjeb'o mi se mikrofon, ispadao tel. više puta jbg. Slabo me čuju, a i zvučim kao Zordon. Telefon je Samsung Galaxy A3. Zna li neko koliko bi koštala popravka? Pod garancijom je, ali ovi šupci iz MTEL-a samo zavlače, po mjesec dana drže telefon kod sebe, pa ne bih njima nosio...

Popravke zbog problema nastalih usled fizičkih oštećenja nisu pokrivene garancijom.

Seltik, odgovorio, zahvaljujem i ovdje.
Ciklon, izgleda da jeste, kad je prvi kvar, ali, nakon prve popravke garancija više ne važi. Tako su mi rekli.

Salabajzer mogu da puse tuki.
Da imas 300 popravki u dve godine (naravno ne izazvane ljudskim fakotorom) svaki put garancija vazi

Šalabajzer, što piješ kad ti škodi??