Prijava

koja mu je cena maloprodajna?

Брт ако ти га шипују одраће те наши са царином. Лепо платимо келту карту за визер у родну груду и он нам донесе пар комада

axaxax koristite lumiu

KAKO JEDETE GOWNA MA VAŽI ŠTO JE LUMIA ISPRED ANDROIDA LOŽI VAS ŠOMARA CAREVI NJEGA BOLI KURAC PRODA MALINE I ETO MU NOV TEL OVAJ BACI

Kaka je lumia 532?
Vi sto serete na windows, duckaj te mi kurcic moj pozz :*

Sale daj mi tel bolji od Z2 sa windovsom.
Ako ne najebo si za ovo napusavanje.

Neko šta je ovde tačno bolje?

I koja cena je ovih telefona za hipstere koji se vole razlikovati?

Cene mislim da još nisu poznate, ali jedna stvar je sigurna, ove Lumie nisu hipsterski telefoni.

zar je bitno

uz to se piju kokteli i tako neke fore drzi se telefon na stolu jer je neke zute zelene boje uglavnom
baterije su im ocajne naduvaju se i gase se telefoni
uglavnom
sony je mamara
al ja imam lg jbg

jesu one zute i zelene nisma ni otvarao ove sada
mene lumija odmah podseca na zute zelene crvene telefone

Gonzo znaju se. 650 i 550 dolara da bi Sony od 350 evri koji je izašao pre 3 dine fazon pišao i dalje po njima. Nelol brt

Hahaha mislim da su crne tj ova jedna

Gonzo znaju se. 650 i 550 dolara da bi Sony od 350 evri koji je izašao pre 3 dine fazon pišao i dalje po njima. Nelol brt

Za cene si sigurno u pravu, a ostalo si fejlovao Bohore. Već sam pisao na ovoj temi da mi kum radi u Telenoru na testiranju telefona za koje kasnije ovi odlučuju da li će ih ubacivati u svoju ponudu ili ne. Prošla mu je kroz ruke gomila fonova i čovek kaže da Lumie generalno gledano šiju kakvi su telefoni.
Mada su danas svi ovi pametni telefoni ista govna.

e tvoj kum mi stoji na avataru a ja pijandurama ne verujem tako da....

кад ће да направе телефон на који можеш да инсталираш који оћеш систем

Gonzo da li misliš da sam ja slepi bogalj koji nikad nije video tel sa vindovsom pa da sad treba da verujem tvom kumu jer radi u telekomu?
Zajebavaš li me
Možda je hipster i on sa malim kurcem pa voli da mu šljašti. Kapiraš me brt