Prijava

Дакле лаже путинка. То је баш промашај, непојмљиво ми је да то немају.

Alcatel idol i idol 2 imaju brt.
Doduse jedna boja al imaju.
I koliko mi se cini windows video plejer ima premotavanje unapred.

Veliki pozdrav za mog dragog prijatelja Cincara. Drago mi je što si ušao u svet moćnog Majkrosofta i što se krug ljudi koji će pišati po malenom androidu kada mu Bil Gejts zada poslednji udarac povećava.

http://www2.arnes.si/~oomptujmb/vaja/jamiha/mahanje.gif

edit: Meni led lampica nije potrebna jer sam duhovno povezan sa mojom Lumiom, tako da kad god mi stigne novo obaveštenje ili poruka srce mi se ljubazno zagreje i tada pomislim "hehe nevaljalice mala uzeću te sada u svoju nježnu ruku".

Lol baš daun ako istina je
Soniju kad se puni sija crvena, zelena sija kad je pun iznad 90% onda dalje kad ima poruka na viberu sija ljubičasto, obaveštenja sa fejsa plava, vacap zelena. Verovali ili ne. Dopisujem se sa 3 pičke istovremeno na primer, preko 3 društvenemreže ove i onda ako se plavi to mi piše ova što smara na fejsu i onda ne uzimam telefon u ruke uopšte jbg. Odlična stvar

Lg ima komplet spektar boja u svim nijansama i kombinacijama kaži koji dominejšn

ŠTA LI SAM NA TEBI TO WIDELA
JEDNOĐUBREOBIČNO
SVE DO ZWEZDA DIZALA

Oooooo to je bilo toooo
aaaaaaa shvatio sam jaaa
tisibila onopravo lepomoje okoplavooooo

SABINAAAAAA
SABINAAAAAA
BUDI MOJA VOLI SAMO MENE
SABINA O SABINA
NEĆU ŽIVOT PORED DRUGE ŽENEEEE

NIKAD VIŠE ZAGRLJENI
NIKAD VIŠE NE
MILO MOJE ZA NAS DVOJE SAD JE PROŠLO SVE

NEMA TUŽNIJE SUDBINEEEE
OD OVE NAŠE LJUBAVNEEEE

Бохор
Lol baš daun ako istina je
Soniju kad se puni sija crvena, zelena sija kad je pun iznad 90% onda dalje kad ima poruka na viberu sija ljubičasto, obaveštenja sa fejsa plava, vacap zelena. Verovali ili ne. Dopisujem se sa 3 pičke istovremeno na primer, preko 3 društvenemreže ove i onda ako se plavi to mi piše ova što smara na fejsu i onda ne uzimam telefon u ruke uopšte jbg. Odlična stvar

баш ово брт, овако ставим на пуњач - ништа, па треба двајес пута да проверавам да ли је пуна батерија, пола батерије истрошим док проверим је ли пуна, да ли имам неко обавештење, много велико говно.
али ок, и даље виндовз јебе андроид и без тога.
ово сам узео неки сиротињски мајкрософт лумиу 535 да видим како ради, саћу да ово заваљам неком укући а да узмем неку зверкицу исто од мајкрософта.
где је туљан да ми препоручи неки флегшип? а да, он користи андроид, какав туљан лооооооол.

брт ово пребија, али ће у теленору да кошта седамсто хиљада марака, и то кад стигне догодине у новембру.
има ли ђе цена оквирно?

Lumia 640xl, veruj mi brt, ništa ti više ne treba.

Ali ako hoćeš baš flegšip ljuti onda sačekaj 950xl, kontam da će do decembra da stigne kod nas, cena će oko 500-600e biti verovatno.

lumia 950 550 dolara, znaci kod nas oko 550 e. Trazio si flegsip a to im je standardna cijena 500-700e.

Ма то сам само хтео да спрдам туљана јер користи андроид хахахах туљанчина.

Иначе нишаним ову шомијеву 640хл, само је нешто већа и има бољу камеру од ове моје тренутне лумије, али делује таман. Тачније, ову 535 не бих мењао никако само да има нешто бољу камеру и јебену лед диодицу, све остало је фул, и екран таман 5 инча, не би требало да буде већи ценим, зато не бих 640, али ок, да не серем превише.

Ti ne moraš da uzimaš xl ako ti je mnogo veliki(hehe). Imaš samo 640, ona ti je 5 inča, samo mislim da ima slabiju kameru(8mp) koliko se sećam. Ostalo bi trebalo da je isto.

edit: i nešto slabiju bateriju ima, koja je opet šurnaes puta bolja od svih samsungoa i eldžijeva.

Што узимате тај ђубар, само флегшиповање нубаре

Успут нови флегшип лумија јебе, највр ћу је довући некако из америка и џарати мало па у огласе

poslao sam sinoć mejl Švajcarcima za flex 2 da vidim mogu li kako da ga šibnu u Srbiju