Prijava

Jednom sam se odvalio od dve litre koka-kole, pa sam je onda gasio sa fantom i na kraju sam sve to presekao sa sprajtom.

Trenutno - 1 pivo i lelujam, sa žestinom sam na pola litre još u kontroli.
Nekada, u kondiciji - 2 piva i ne znam gde sam, litra vinjaka i mogu da radim domaći do 7. osnovne, eventualno da preplivam 200m.

Ipak, mislim da ni u najgorim bahatlucima nisam popio više od 1,5 l žestine, a i to sam mešao, te tada završavao po kojekakvim jendecima/granama.

Ako neko zna u čemu je fora sa pivom, nek' me izmythbusteriše, nisam pametan.

Чек, па да не буде да се ја не упишем, а аутор теме.

Дакле, до 4 литра пива могу да функционишем неометано. Све преко тога зависи од шта сам јео, колико сам јео и кад, те колико сам био активан.

Имам тај обичај да одем и да се исповраћам у сред пијења, вратим се и к'о да ништа није било, нико не примети. Увежбаност, јебига.

Мада ретко је то.

Ne znam koliko pijem, nikad nisam brojala. Pijem dok ima ili dok ne vidim da mi nije dobro. Sranje je sto brzo pijem, pa nije alkohol za mene.

vi ste male bebe za mene, ali najozbiljnije.
ja pijem mesecima, svaku noć, viljamovku, za oko 5 sati, popijem desetak čašica i držim se normalno, retko kad idem preko te granice.
e deco, deco :)
edit : sad pauziram jedno 15 dana :)

Наравно, све зависи од тренутне форме.

Сад да попијем 4 пива, убио би се.

Ту негде августа, могао би преко 10 комада, лаганица...

Francky, svaka čas' za te količine vinjaka, možbit da smo se nekad i pobratimili, nije nas mnogo u regionu.

Vehbija, to je neki fenomen. Pogotovo sa vinjakom i pivom. Ti si koznakoji da kaže da spraši litru vinjaka, a da se napije od par piva. Gledao sam to i uživo. Izgubio debelu opkladu sa likom koji se pred moji očima olešio od pet piva, pa sutra svuko skoro dve litre vinjaka.

Ne znam šta je to.

Edit: Vekbija, već par godina izbegavam žestinu pošto malo-malo napravi kretena od mene. Kad sam bio klinac to je možda bilo i prihvatljivo, ali sad više nije. Mada, dođe mi ponekad pa se zaključam sa ortacima u stan i razbijem se od vinjaka ili kruške da me za noge do kreveta vuku.

Ne pijem alkohol uopšte,prestao sam u šestoj godini,tad sam se napio od jednog i po piva i pao ispod stola.Od tada ne pijem alkohol,ali zato sok od breskve razvaljujem.

Е, одо ја да цепнем пар чашица домаће јабуковаче изБосне.

Prestao si u sestoj godini? Zanimljivo.

Све врсте ракија не подносим. Једну чашицу да испоштујем домаћина, преко тога не.

Е и видео сам да ми је неко на теми на којој је поникла идеја за ову пљувао "Зајечарца". Сагните му се сви Хајнекени, Туборзи, Амстели, Јелени, Лавови и остале пичке материне!!!

12 sati bez prekida! Ali mora kafa na kraju, u tom slučaju.

Ja ne smem ni da napišem, ćale mi proverava Vuku svakog dana.

Недобог да мене проверавају.

Pijem pomalo, ali redovno. Tako sam naučen, a i lijepo se češljam.

Имам тај обичај да одем и да се исповраћам у сред пијења, вратим се и к'о да ништа није било, нико не примети.

Немој се брукаш. :)
Ја повраћам само кад крене само.

Френки је излечени алкос ?

sumporbrate
Ja ne smem ni da napišem, ćale mi proverava Vuku svakog dana.

ХААХАХАХХААХ

Немој се брукаш. :)
Ја повраћам само кад крене само.

Па нормално да само кад крене, нисам луд себи прст га гурам, то ми је одувек било одвратно. :)