Prijava

Ja nikad ocu ne bih rekla " Vi majko" .

Sei nicht so frech :)

Ja uvek kazem "Ne persiram, iz vise razloga. Prvi- glupo je, jer sam tako mlada i cool. Drugi- naucitre da persirate na nemackom i onda se i ljudima svojih godina obracate sa Sie."
A to za distancu, jebem li ga, imam grupu na kursu vec dve godine i obozavam ih, svi do jednog su gotivci, ali toliko smo private sada da mi oni drze cas. Uglavnom, ovo sa "Sie" sam pokupila na kursevima u Deutschland, ljudi su bas insistirali da busemo na "du".
Ali, skontala sam da ima ucenika kod kojih sam bas probudila entuzijazam svojim private stilom, i mnogo mi drago zbog toga. Nije da pripisujem sebi zasluge za njihovo znanje, ali volim kad vidim da ljudi vole da uce, makar ne bilo zbog mene.

Nezgodno je kad klinke sa velikim sisama me persiraju.

Ја сам са већином својих асистената комуницирао искључиво на енглеском, тако да се не сећам коме сам персирао, а коме не, у ретким случајевима кад смо користили српски. :)

А труло је, у сваком случају. Завршиш средњу, тамо те третирају као стоку професори, па кренеш на факс, ту ти као персирају, а и даље те третирају мање-више као стоку. :) ови у средњој се макар не фолирају. Мада, опет, има и океј факултета.

Ни ја не персирам својим ђацима, нити они мени. Али њихови родитељи морају да ми персирају и ја њима баш због дистанце.

Најчудније је што велики број одраслих кад пређете на ти тог тренутка добија потребу да поставља глупа и неумесна питања после краћег познанства.

ја персирам због јебених правила и то ме тако нервира!

Одговара ми дистанца са асистентима, не желим бре да неко мисли да ме боли курац за њих, и да имам нешто са њима. А не кад видим оне ретарде, који дођу па кажу "Јао Уроше, а кад ћемо да радимо то и то", јебем их уста шлихтарска.

Иначе, добар је трип кад некоме коме персирате, у исто време причате неку причу пуну простачења хахахах

I ja Urosu persiram, on je autoritativan.

Шта је, бре, ово?! Све учитељи неки?!

Ju, GM, izvin'te, nismo Vas prepoznali!

maro kako misliš ''roditelji moraju''? zar nemaš ni jednog roditelja krkana koji ne jebe živu silu i onako ima seljački nastup sa obaveznim ''ti''?

ovo kod energije i džimija (ne kažeš valjda čovjeku od 50 godina ''ja sam sa đacima na t''i) mi se sviđa, ali nekad je neophodno da vam ljudi persiraju, jer drugačije ne možete uspostaviti noralan odnos u učionici (recimo da radite u ŠUP-u, bez da vrijeđam đake ove škole, ali realno oni su najgori po pitanju discipline)

Ја Енергији персирам јер ми је тако наредила. :Р
Ианаче, у вези претходног мог коментара, отприлике је ишло "Да сте ви само видели како их је отерао у пичку материну..." има неки шмек :)))

ovo kod energije i džimija (ne kažeš valjda čovjeku od 50 godina ''ja sam sa đacima na t''i)

Kazem.

Е, и ја сам Урошу тео да персирам. Он делује тако озбиљно.

maro kako misliš ''roditelji moraju''? zar nemaš ni jednog roditelja krkana koji ne jebe živu silu i onako ima seljački nastup sa obaveznim ''ti''?

Прво, ја не радим у класичној школи па могу себи разне ствари да дозволим. Имала сам само једног таквог родитеља и без проблема сам му рекла да ми нисмо кућни пријатељи и да ја подучавам његово дете.

Zbog naocara. Ja sam mislila i Dzimiju da persiram, velik' covek mnogo, al' kontam mladzi kolega, mora ja mal' da bidnem avtoritet. :)

Џими
Е, и ја сам Урошу тео да персирам. Он делује тако озбиљно.

Он је човек-смајли, чему то? :)

Meni nije teško da persiram niti mi to deluje umnobolno ili šizofreno. Ali sve po zasluzi naravno. Svako mora da zasluži poštovanje.
Sve nam bre naše smeta. Dupeta bi se odrekli.

edit
Ispravio slovnu grešku, energijo, danke!

Dobro, došli smo do suštine - dakle, persiranje se samo prividno koristi zbog poštovanja, a zapravo je tako zbog pravljenja distance. Hm, ima logike. Sad mi više nije toliko odvratno. Mada ipak jeste. ALi manje.

I još uvek je šizofreno!