Prijava

znači na primer Esdmonsd Kamper nije loš? Anatilij Slivko?..i jedan i drugi su masovne ubixce...ubijali decu i mlade devojke...

jebe me tastatura...kuca mi po dva slova...bilo je sam ds i xc a sasd i sx,yx, as..ubih se brišući...

Che Vu vratili smo se na ljubav...Isusovo propovedanje...

@Pufnica - Izmedju tebe i onih sa kojima stupas u kontakt. Zivot pred tebe stavlja veoma zajebane razloge za ljubav ili za mrznju - ali umesto da uvek izaberemo ljubav, pola puta izaberemo nesto drugo.
Nesto kao Sila i Mracna Sila iz Dzedajoristike. Dart Vejder u svojim protivnicima uvek voli da izazove bes, jer bez obzira da li ce da pobedi ili izgubi ispred paravana koji je macevanje i dvoboj, on pobedjuje jer doprinosi tome da inace dobar Dzedaj bude ponesen impulsivnim nasilnim besom, iliti Mracnom stranom.

Tako i zivot zna da te zaslepi gomilom naizgled savrseno logicnih razloga da mrzis i da mislis da je lakse mrzeti nego voleti. Sto je, naravno, netacno.

znači na primer Esdmonsd Kamper nije loš? Anatilij Slivko?..i jedan i drugi su masovne ubixce...ubijali decu i mlade devojke...

Ja se ne slazem da su ovi ljudi cisto zlo.

Pufnica - Izmedju tebe i onih sa kojima stupas u kontakt. Zivot pred tebe stavlja veoma zajebane razloge za ljubav ili za mrznju - ali umesto da uvek izaberemo ljubav, pola puta izaberemo nesto drugo.

Bezuslovna ljubav postoji iskljucivo u nuklearnoj porodici, barem je to moje vidjenje.

@Zavisnik - ti ljudi nisu rodjeni losi, vec su postali losi usled nedostatka ljubavi. Postali su slabi i izgubili su hrabrost, pa su se sakrili iza cudovista koje su sami napravili, jer im je samo to preostalo. Takve stavri se desavaju kada se ogradis od bilo koje mogucnosti pruzanja ljubavi - postanes ubica, silovatelj, muzicki kriticar... ;)

Pufnice nismo mi tu da sudimo...zato je tamo Isus rekao "ko nije grešio prvi nek baci kamen"..a žena bila kurva, preljubnica..ta koju su hteli da kamenuju...

naše je da živimo i da se trudimo...

A gde si ti video da ja sudim? Ja osudjujem samo one koji se zaslepljuju verom i dogmama.

ja i nisam rekao da su čisto zlo..čisto zlo je satana..čisto dobro je Bog...sve ostalo je ispod..dobro ili loše...

opet ljubav Che Vu...

"Mora da se zivi, mora da se radi... gajimo ovu decicu, ove njive... oni neka bombarduju, mi cemo da radimo koliko i koliko mozemo"... :D

A gde si ti video da ja sudim? Ja osudjujem samo one koji se zaslepljuju verom i dogmama.

fino si me nasmejala...:))

ako oni misle da je to način ja ih u tome neću sprečavati..zato što nije moje da sudim...

Necu ni ja sprecavati, samo mogu da ih zalim.

Pufnice, bezuslovna ljubav tesko da bilo gde postoji, a trebala bi da bude svuda. Po meni - to bi bio raj. Znaci - anarhija, u kojoj svi spoznaju bezuslovnu ljubav.

http://www.glowleaf.net/anarchy.jpg

Mnoge su porodice u kojima nema ni najosnovnije ljubavi, cak ni roditeljskog instinkta.
A opet, mozes da se zaljubis u neku estradnu zvezdu koja kara devojcice od 14 godina, tj cak ih ni ne kara, nego drka na njih... da, pricam o Elvisu.

NEEEEE! Vudstok je bio leglo smrdljivih hipi-komunjara i narkomana-pomodara. FUJ!

Nisu svi rodjeni da budu roditelji. Sta, postajes materijal za oca 9 meseci nakon sto te mrzi da navuces kondom? Ili majka 9 meseci nakon sto poverujes bolidu da ce "te cuvati"?
Zaljubljenost i ljubav, mesas pojmove. Iluzija.

To je bila sala, zaboga;)

Eto, koliko mi malo treba da me povuce Tamna strana i da mi se izmigolji iz ruku ta bezuslovna ljubav... Covek sam, zeno. Ali, sposoban sam da se pokajem i poravim svoje zitije.
Odo' sad da se izbicujem.

ima ona zapovest "ne ubij" Pufnixce...ljudi je površno shvataju..nije samo čovek u pitanju...

ne ubij nadu, ne ubij veru, ne ubij ljubav.....

ako ti tvojom pričom ubiješ veru u njemu?..zato što ga žališ..el me razumeš?...

ili ubiješ ljubav...eto masovnog ubice...:))

moram da palim..nastavićemo se...:))

Ja ne mogu ubiti veru u njemu, to moze samo on sam.

možeš pokolebati i ubiti..ako mu se učini da su tvoji argumenti jači..ako je labilan, a jeste jer je dogmata, onda možeš...

sad stvarno odoh...

Vera je u srcu, nema previse veze sa razumom.
Caos!