Prijava

Prvo me očarale pa me razočarale te tvoje zelene oči neverne

Poznajem ga odmalena kralja pesme i boema

pseto88
Fendere jebe te ovaj truc pa te razbija

Он једино уме да јебе нечије холограме.

мислим да бих био највећи ХИТ да фендера одведемо у браун

Стефан Браун је срање. Озбиљно. Био сам на скоро свим фенси местима у Београду и ниједно ми се није допало. Чисто бацање пара. (Кои сам Пироћанац!)

Kosa plava a oči zelene to je majko stvoreno za wene

Da li čaša zna kad se razbila daje pukla od veselja kad zapeva kralj

Poslije mnogo rakije i vina, je li bolja kurva, ili cura fina?

гледам ону тему са мобилним и спрдњу око небитне, одем јој на постови на форуму на последњу страну, изаберем неколико тема са мало постова да не морам да се цимам око тражења њених и нађем ово лоло

http://vukajlija.com/forum/teme/17546-deciji-nestasluci?strana=4#post_2125767

http://vukajlija.com/forum/teme/47394-neljudi-i-njihovi-postupci?strana=2#post_2151280

" Decembar je mesec kada se svi osvrnemo na prošlo vreme, kada sagledamo sve što smo uradili ili ono što smo prošli. Drago mi je zbog ljudi koje sam u ovaj godini upoznala i onih koji su još jednu godinu kraj mene. Žao mi je zbog nekih koji su iz mog života otišli,ali ne možeš nikad u životu nekog naterati da kraj tebe ostane, ako on to ne želi. Drago mi je zbog svakog osmeha i zbog svake suze, jer da nije bilo suza, da nije bilo uspona i padova, ne bi to bio život. Drago mi je zbog svih lepih uspomena, koje ću zauvek čuvati, a one loše, te ću spakovati negde u nadi da će vremenom izbledeti. I kada se osvrnem, na prošle mesece, mnogo toga sam naučila, mnogo ljudi upoznala. Naučila sam da u životu, ma koliko ti bilo teško, moraš se smejati. Naučila sam da će ljudi koji te stvarno vole ostati kraj tebe ma šta se desilo. Shvatila sam, ko će uvek biti tu za mene, a ko nikad nije ni bio. Shvatila sam, da ne smem nikom da dopustim da mi skine osmeh sa lica i vidi suze. Shvatila sam da možda ponekad ljubav nije dovoljna. Shvatila sam da u životu jednostavno postoje stvari koje se nikad neće vratiti kako su bile. Žao mi je što neki pogledi kažu više od reči a opet, kao da se nikad upoznali nismo. Neki ljudi zauvek ostanu u našem srcu, ali ne i mi u njihovom, i svet je veliki a naši gradovi mali i možda baš oni koje bi mi hteli kraj sebe, baš ti ljudi najčešće odlaze od nas. I ne vredi plakati, glavu gore, osmeh na lice i smej se, pokaži osmeh svima, a sve će vremenom doći na svoje. I porazi i padovi i usponi, sve je to za ljude i sve se to preživi...

Auuu mala je psihic

Milos-88
" Decembar je mesec kada se svi osvrnemo na prošlo vreme, kada sagledamo sve što smo uradili ili ono što smo prošli. Drago mi je zbog ljudi koje sam u ovaj godini upoznala i onih koji su još jednu godinu kraj mene. Žao mi je zbog nekih koji su iz mog života otišli,ali ne možeš nikad u životu nekog naterati da kraj tebe ostane, ako on to ne želi. Drago mi je zbog svakog osmeha i zbog svake suze, jer da nije bilo suza, da nije bilo uspona i padova, ne bi to bio život. Drago mi je zbog svih lepih uspomena, koje ću zauvek čuvati, a one loše, te ću spakovati negde u nadi da će vremenom izbledeti. I kada se osvrnem, na prošle mesece, mnogo toga sam naučila, mnogo ljudi upoznala. Naučila sam da u životu, ma koliko ti bilo teško, moraš se smejati. Naučila sam da će ljudi koji te stvarno vole ostati kraj tebe ma šta se desilo. Shvatila sam, ko će uvek biti tu za mene, a ko nikad nije ni bio. Shvatila sam, da ne smem nikom da dopustim da mi skine osmeh sa lica i vidi suze. Shvatila sam da možda ponekad ljubav nije dovoljna. Shvatila sam da u životu jednostavno postoje stvari koje se nikad neće vratiti kako su bile. Žao mi je što neki pogledi kažu više od reči a opet, kao da se nikad upoznali nismo. Neki ljudi zauvek ostanu u našem srcu, ali ne i mi u njihovom, i svet je veliki a naši gradovi mali i možda baš oni koje bi mi hteli kraj sebe, baš ti ljudi najčešće odlaze od nas. I ne vredi plakati, glavu gore, osmeh na lice i smej se, pokaži osmeh svima, a sve će vremenom doći na svoje. I porazi i padovi i usponi, sve je to za ljude i sve se to preživi...

sećam se da me dečak iz odeljenja jednom pribio uza zid, stegao šakama oko vrata i davio usput govoreći da to radi da bi video mogu li biti udavljena. Mislim kapiram da smo bili klinci, ali koji kurac jbt, zamalo nisam izgubila svest, sećam se da mi se sve bilo zacrnelo i još pamtim njegovu iskeženu facu.

оплакао сам замишљајући ову сцену лоло

Ja ovo ko očima da gledam oca mi

Hormoni... i Vukajlija...

Stiven Sigal je istakao da će Zakon o podsticajima za strane produkcije obezbediti velika finansijska sredstva Srbiji, ali isto tako privući i veliki broj turista.

"Ekonomija u Srbiji polako raste za razliku od drugih evropskih zemalja", zaključio je Sigal i dodao da će učiniti sve kako bi na što bolji način promovisao Srbiju koju smatra svojom novom domovinom.

хахах па гушим се на ово

"Ekonomija u Srbiji polako raste za razliku od drugih evropskih zemalja", zaključio je Sigal

http://www.tt-group.net/wallpaper_hrana/wallpaper-sendvic.jpg

Srbija, flegšip skeča.

Шомаро, тај сендвич је превише фенси за Сигала, овако нешто је прикладније:

https://farm9.staticflickr.com/8403/15630575670_78ddb1f1df_z.jpg

Brate, samo u ovom skeču jednog glumca sa video kasete primaju premijer, predsjednik i jedan ministar.