Prijava

A kokakola kad se napiše na arapskom znači "klanjamo se đavolu", jeste li znali to? I zbir cifara na ruletu je 666, ne znam jeste li znali! To su strašne stvari!

Autobuse, ako se tako u broj sećaš, il' si sad prvo srednje, il' smo kolege.

U evo ga prekul Radmilo koji je iznad svega ovoga XD

Tita su inače zamenili i ubacili nekog stranog špijuna, potvrdila sestra njegova da to nije taj čovek.

први сам средње сад

da i simon je govno kosovarsko

ja zapravo treba da učim pa sam zato došao ovde da kenjam

Sigurno sam iznad toga boksere da mislim da su sve amerikance izvukli iz WTC-a pre napada aviona, pa daj, ahahahah jebote, ja sam gledao poltergeist-a kad sam imao 15-16 godina i tripovao se kako je to vau.

тито је имао 9 браће и сестара и скували су свињску главу једном

Da li ste znali da kada ukucate u guglu aleksandarkg posteri vukajlija izađe neki jovanče ako niste sada znate.

I da avioni nisu imali putnike, hahah, zaboravio sam to.

Edit: E ako si se i ti sprdao - izvini onda. Mada mi nije delovalo tako.

нису имали ни пилоте

само кикија лесендрића :Р

тито је имао 9 браће и сестара и скували су свињску главу једном

Zatim su je pojeli i svi se prosrali. Živa istina.

Radmilo bre burazeru...

E, meni je majka Pere Stokanovića predavala muzičko u osnovnoj, cepala klavirčinu samo tako.

edit: Vera se zove žena

бохору је све ово испричала милица тодоровић у току секса кад је имала 11 година, она певала ивици дачићу на рођендану а он познаје џорџа буша

Zamisljam ovo sto je Marko napisao da izgovara Boris Malagurski u onoj njegovoj prebednoj emisiji i smejem se snazno.

Umro Kaname Tosen u narodu poznatiji kao lik sa vuke što je jebo Crnu Bo, sad video na fejsu.