Prijava

covekova velicina se meri po tome koliko svalerki ima

Kako je lepo kad se priča o lepim stvarima, a ne samo neke svadje i prijetnje, mi smo pre svega braća SRBI

https://youtu.be/UrauFjR3x08
Jebi!
Ako ova gospoja pobedi u Francuskoj islamizacije evrope i terorizam su gotovi

Maestro, pitah te ali si nestao. Sta je bese nudio onaj tvim caletu u zameni za nadledstvo?

Caletu ponudio imovinu komplet ali da uzme njegovo prezime. Nije Siptar nego Srbijanac

Fakticki da on usvoji tvog caleta?

Da li za 11 godišnjicu braka Bombas ide pod mač?

Inače da se vratim na politiku, moguć scenario:
>Marina la pen pobedjuje
>Francuska SAD Britanija i Rusija shvataju da su u istoj priči i prave vojni savez.
>Sve 4 zemlje objavljuju zabranu hidžaba (kazna deportovanje npr).
>liberali pizde
>Muslimani se uskurče, i dalje nose hidžabe.
>liberali isto nose hidžabe u znak podrške
>Oduzmu im svu imovinu, deportuju ih sve i zabrane ulazak u zemlju narednih 20 godina.
>počinju bombaški napadi
>Zabrane ulaz svim muslimanima u zemlju, i uvedu zakon: za svakog ubijenog evropljanina streljati 1000 muslimana
>liberali pizde
>teroristi opet organizuju napad, pobiju 200 ljudi
>strelja se 200.000 muslimana i 1000 liberala što pizde
>Nato ćuti ko pička
>spontano kreće WW3, prave se logori za muslimane, bombarduje se bliski istok (preventivno)
>2025-a godina, islam je zvanično zabranjena religija u evropi i americi, maltene je iskorenjena

BOTINO KAKI JE SENDIČ AHAHAHAHAHAHAHAHAAHA

>Zabrane ulaz svim muslimanima u zemlju, i uvedu zakon: za svakog ubijenog evropljanina streljati 1000 muslimana

ово је без зајебанције једино решење за та говна у европи

A ako evropljanina ubije evropljanin onda streljati 2000 muslimana jer ga nisu hteli spasiti

realno,ti muslimani da se ne kolju medju sobom,jebali bi odavno kevu celom svetu.a i ovako ce.samo malo duza verzija.

Sta mislite koja je najbolje sredstvo da se peru gace nakon "mokrih snova" to je ono kad spavas i propudis se svrsavajuci sam od sebe.Ja tad obicno sto prvo uradim je da se odmah istusiram i obavezno sakrijem gace od keve da ih nebi odnela na pranje i gledam da ih sam operem.

Atomski mis je juce ziveo sa devojkom pa im je cistac ulica dolazio na kafu a danas mu keva pere gace

Ovako nesto ni ja ne mogu da smislim. Xd