Prijava

Gorštaci mršte na brda. Ravnica u srcu, brdo na kurcu. Kosovo je Srbija, bre.

Gorštaci mršte na brda. Ravnica u srcu, brdo na kurcu. Kosovo je Srbija, bre.

Ravnica...prednosti ima mnogo, jedino što sam primetila da je bolje u Šumadiji je vazduh, što je i logično, dišeš i inhaliraš se.

Smorka napusti objekat lololo
Što neko napisa pogrešna tema u startu ko bager na lopatu lolo

Nigde nebo nije tako veliko kao kad se gleda iz ravnice.

брђанка и тим се дичим. на 10 минута од града НИШКА БАЊА, па предивне БОЈАНИНЕ ВОДЕ и тако...

живео јастребац и крива липа! чуј војводина, хехе, панонија, хехе

Ravnica...prednosti ima mnogo, jedino što sam primetila da je bolje u Šumadiji je vazduh, što je i logično, dišeš i inhaliraš se.

Ја предности равнице нисам вид'о, ал сам вид'о кад сам био у Војводини да нема ништа иза чега би човек могао да се сакрије да пиша, ни усамљени жбун, ни ћошак који није на раскрсници, ништа бре.
ШУМАДИЈО, ШУМАДИЈО, КО БИ ТЕБЕ ОСТАВИЈООООО?
ШУМАДИЈО ЈОООООЈ, РОДНИ КРАЈУ МОЈ!

zivim u ravnici,al bome volim i brda.to mi je zbog korena iliti korjena.novi sad je na super lokaciji,ravno,al je blizu fruska gora,malo da ubije tu monotoniju ravnicarskog predela.taj neki balans mi je ok.

Svaka čast brdima, možda je lepše, ali Vošu nebi ostavio nikad! Dok vi izvijugate po tim putevima, pogotovo zimi kad dobro zaveje, mi smo očas posla u toplom krevetu sa čajem u rukama... :P

По анализама неких универзитета (не оних у Масачусетсу, него озбиљних), а на основу података да су у равницама изврши око 50% више самоубистава него у лепим крајевима, дошло се до закључка да та монотонија утиче на психу и изазива много већи број самоубистава. ПРЦ!

cuo sam da ribe po ravnici vole brdjane posto su ravnicari previse njanjavi :P

ta Soso, nemoj se jebavat po komsiluku, znas da me to jedi.

nisau morali da analiziraju,da dzabe trose pare,ja bi im to rekao.

ok vi izvijugate po tim putevima, pogotovo zimi kad dobro zaveje, mi smo očas posla u toplom krevetu sa čajem u rukama... :P

Ja udarim prečicu preko njiva OPAAAAA

http://www.ecarsflow.com/images/lada-niva-04.jpg

HAHAHAHHAAHAHAHAHHAHA, dobra spravice, nema šta... xDDD

cuo sam da ribe po ravnici vole brdjane posto su ravnicari previse njanjavi

E jbg, nisu se obratili pravima.... xD

вјеверице, како да се не убију кад имају ово, опааа

https://www.youtube.com/watch?v=PN1cixC4Brw

живели стошинац и метериз!

Ау, мени су већ на 10 секунди севнуле неке суицидалне идеје. :Д

нененеен, недо бог да вређам деформеро, ил недобог бишкета, имају салаше, уклете, конташ? хехе

бишке боготац