Prijava

Gledao sam film ne znam ni ja prije koliko al znam da mi se urezao u pamcenje a ne znam ni ja zasto pa hocu ponovo da ga gledam...

Mislim da se radi o nekom detektivu koji treba da rijesi slucaj ubijene devojcice.. Optuzen je neki Indijanac i prilicno su sigurni da je on ali on se, mislim, ubija.. Sad dalje se ne mogu sjetiti.. Detektiv, kolko se sjecam, smuva neku zenu koja ima devojcicu tih godina koliko je imala i ubijena i nju iskoristi kao mamac. Znam da se nesto glupo zavrsava jer svestenik koji je ubica gine u saobracajnoj nesreci a detektiva ostavlja ta zena i ostaje sav sjeban..

Je l nekom poznato?

A brate gledao sam film, znam to po devojčici mamcu ali imam isti problem ko ti. Ne znam koji je film

Sacekajte KOLE MAMCI on bi trebo znati taj film.

Pogledajte da nije sa dzek nikolsinom i benisio deltorom , na fonu sam mrzi me da trazim

To je to majstore, hvala :-)

Ortak mi prepricao, pa ja vama tako opisujem.

Tri lika se upoznaju u Maleziji, iznajme neke bajseve, naduvaju se u bungalovima, jedan zapali sutra kuci, ova dvojica ne vrate bajseve na vreme, dovede im lik policiju zbog toga, nadju im dzoint, zabodu tvorza, i onda sestra jednog od te dvojice nakon par godina nadje ovog treceg, uvede ga u pricu, jer je fora da ova dvojica ne dobiju dozivotnu da on dodje i prizna kao treci, pa da podele kaznu?

I ja sam nabasao na taj, kapiram da je to to! Hvala!

Alan Rikman je frizer i takmiči se u frizeraju sa drugim frizerima? istetoviran je i nije derpe ako se dobro sećam.

Kucaj na imdb pa nadji jebemteusta ako znate glumca sto uopste pitate

i poduvaš mi jajo

zar stvarno misliš da neko ovde oće da ima posla s likom koji gleda filmove o frizerima i opet bi?

iskreno mi se jebe

a film kida, šta imaš protiv frizera, šišaju ti kosu au kakvo si đubre

Серија, драма, 2009. године, само једна сезона, 4 ријечи ?????

Jesen stize, dunjo moja

Jesen stize, dunjo moja

Ноуп.

Jel ima A?

Не'ам појма...

АЈМООООО, КО ПОГОДИ ОДАБРАНА.