Prijava

Gledao al nzm ime filma

HAHAH KAKAV JE TO FILM JBT
to se mora pogledati

Nije loš, setio se sad nešto pa reko aj da gledan... Da, tako nešto beše neki broj u naslovu.

ajde ako se sjetiš koji je
ostavi ovdje imdb link

Je l' ovaj? http://m.imdb.com/title/tt2059171/

Guglao sam movie with 13 in title

E ovako crnac i belac postaju drugari u zatvoru i druze se, jedne noci belac nestaje, ispada da je pobegao kroz poster neke glumice, crnac sada bez drugara druzi se sa nekom pticom i sam je u biblioteci, nmg da se setim solidan film

To Stevane madjijo :)

Armine, da nije grof monte kristo? Je l' bogat glavni lik posle kad pobegne? Ako jeste i ako je kopao kašikom onda je to to sig.

13 sins se stavlja na skidanje

Dobar i to film :) Ako je ovaj što aleksandar opisuje

E ovako crnac i belac postaju drugari u zatvoru i druze se, jedne noci belac nestaje, ispada da je pobegao kroz poster neke glumice, crnac sada bez drugara druzi se sa nekom pticom i sam je u biblioteci, nmg da se setim solidan film

брт бекство из шошенка лоло

I meni je prvo on pao na pamet, ali se ne sećam ovo za poster, pa sam zato mislio da je neki drugi.

Imas imdb link mislim da je tako nekako isao naziv

Makaronac, aj prvo sačekaj ja da skinem pa ti seedujem, obećava brat :D

Ja sam poco ovaj 13 sinz gledati bio prije jedno par mjeseci na RTS, ali sam moro ici pa sam samo pogledo prvih nekoliko minuta filima to je tu nedje dje ga ovaj nazove za musicu i jos nesto i tu sam prekino, filim je obecavo ali sam skroz zaboriavo na njega...

I ja, ovaj sa 50 seedera?