Prijava

Edson slobodno idi na kosovo niko ti ne brani i ja po toj logici mogu da kažem da ti žvaćeš žvaku koju ti servira šešelj

žvaka je žvaka nije bitno čiju žvaćeš... to što se vi prepirete oko žvake i jeste cilj tih istih koji vam serviraju žvake... sve dok se mi izmedju sebe prepiremo neko će da bere kajmak... ovoj zemlji treba revolucija...

Eto vidiš nije lepo da ja kažem da ti slušaš šešelja isto ko što nije lepo da ti kažeš da sam čedin fan zar ne može čovek da ima svoje mišljenje da nisi možda o tome razmišljao što se tiče ovog ratnog dela posta nemam reči narod nema leba da jede a ti bi ratovao

Ko ti dade ime da mi znati, ako si ti Dušan

Jok zovem se ibrahim al sam velika srbenda pa sam uzeo pravi srpski nik

Iako je to nemoguće, bilo bi zanimljivo kad bi se postavio referendum. Čisto sumnjam da bi "patriote" ostale dosledne svojim dosadašnjim stavovima.

Узмеш паре, па купиш себи још једну малу професионалну војску, одеш доле и јебеш им све по списку.

Kosovo je siptarsko - Boli me kurac ionako nas samo koci

Sandzak nezavistan - Ae ko ih jebe, balije nek zive sami i ne treba nam.

Vojvodina hoce ocepljenje - Nek idu u picku mater'nu i oni, jedino im EXIT valja

Nestala rep.Srpska, - Ma tako i treba, jedna vlast, jedna drzava... -.-

Niko od vas ne trazi da ratujete, ali budite ljudi i ne predajte ga siptarima, tj ne priznajte ga.
Jeste njihovo je trenutno, ali nista nije vecno. Mislite nece vise u Evropi biti ratova ?
Bice, ne sikirajte se, toga nikad nije manjkalo :)

Kad pogledas kakvi su se tajni dogovori medju drzavama ranije sklapali, ne mozes a da ne pomislis kakvi dogovori su sad na snazi.
99.9 posto ljudi igra kako vrh svira.
Gledao bih da uzmem sto vece pare.
Necu da mi politika utice na zivot.
Verujem da bi nasima na Kosmetu laknulo kad bi mogli da uzmu pare, kupe kucu ovde i zive u miru.
Ja mislim da ce u narednih desetak godina izbiti 3 svetski rat.
I nikada ne bih isao u rat koliki god izdajnik i anti-srbin ispao.

Vi žvačete supu koju vam servira B92, Čeda i kompanija. Razumijem ja to. To je lakše. Ko će u rat, jebo te! Niko normalan.
Ali, štaš, kume moj. Država je teritorij, narod, Ustav i sila kojom se to brani.

Sto je ovo kul. Hocu ja da osnujem svoju drzavu pa da onako iz zajebancije saljem ljude da ginu.
Imamo himnu i zastavu, samim tim moramo da radimo sta vlast kaze.

Edsone paz' da nesto ne promenis. Glavni mrsomudi sve odrede, i nista vi tu ne mozete promeniti.

Ljudi bi pojeli, prokockali i popili i po 50000e, a ne 20000 i to vrlo brzo, a deo teritorije koji smo stekli godinama ratujuci bi izgubili zauvek, zato mislim da je ovo pitanje i vise nego glupo, da ne pominjem to sto na Kosovu ima ruda i uglja koji verovatno vrede i vise od tih 160milijardi, a Edsone ne brini se cim Amerika pokupi resurse i ostavi siptare same vraticemo im mi sve sa kamatom.

Ono što su ljudi sa Kosova prodali je svega 2% imovine. Dakle, država Srbija i njeni građani polažu pravo na preostalih 98% vrednosti koja je realno mnogo veća od 160 mlrd evra. E sad, kao poznavalac takvih situacija bojim se da ipak nemamo šta da prodamo čak i kada bi smo napravili stopostotni konsenzus oko toga. Razlog je jednostavan, prema pisanim i nepisanim pravilima teritorija izgubljena u ratu ne može biti predmet trgovine. Da li možemo da prodamo priznanje Kosova je već drugo pitanje. Mislim da tu može biti neke trgovine, ali u tom slučaju su cifre mnogo manje, 2-3% od ovoga što je Javio predložio. Ako vam je do para zasucite rukave i ne čekajte leba bez motike.

Edsone nisi u pravu...pa nije Srbija uvek bila ovka..državne granice se kroje i prekrajaju...

Ognjetina, pričam o 160milijardi evra živog kapitala u zemlji Srbiji...ne bi svi sjebali pare, neko bi nešto radio...standard bi se podigao samo tako...pomisli samo, vas 5 u kući dobili 100. 000...

sunshine, ja razmišljam praktičnbo i pragmatično...

tronožac, o tome pričam..sutra bi referendum ptrošao garant...95 posto ljudi bi reklo DA, bez problema...

Bolje duzmemo pare, nego da nam ga uzmu džaba...

Vi žvačete supu koju vam servira B92, Čeda i kompanija.

ULTIMATIVNO SRANJE!

Jel može neko imati drugačije mišljenje a da mu ne zalijepe etiketu B92/Obraz?

Kad vidim kakve gluposti pisete pozelim da nam neko rokne bombu i da niko ne prezivi ovakva gamad svetu nece faliti!

Kad vidim kakve gluposti pisete pozelim da nam neko rokne bombu i da niko ne prezivi ovakva gamad svetu nece faliti!

A tek na kurac idu ovi bombarderski komentari.

Jel ne mogu ljudi reći šta misle?

Verovatno ćemo se zajebati oko cene ako budemo prodavali, ono ispašće da triput vredi od onog što jeste.
Nego zabavnije bi bilo za te pare nabaviti novu vojnu opremu, antiraketni sistem i sistem za obaranje aviona nekoliko hiljada tenkova pa 'ajmo nazad na jug da povratimo uložene pare. Tako su i stari Atinjani uradili...

Sa tim komentarima sta tebi ide na kurac i da je necije misljenje ultimativno sranje neces nista postici. Ljudi ocigledno mogu nazalost reci sta misle iako vecina nema jebene trunke svesti.

Jel može neko imati drugačije mišljenje a da mu ne zalijepe etiketu B92/Obraz?

+1

prodajem zemlju. u baćevcu. 30 ari placa. povoljno.