Prijava

Ali ima vise ljudi koji ce pokazati prstom na svakog ko ima para.
Odakle znas gde je stekao pare?
Odakle znas da su njegove pare?
Odakle znas da nije skupljao da vraca dugove?
Ko smo mi da sudimo? Bilo kome?

I po deseti put, nisam rekao da sam jedan od njih, rekao sam da ih razumem.

'Bemudete, 4000 € je previše, jes' da bih izvukao i sebe i porodicu iz neke raspale situacije, i podigao bih životni standard, ali po cenu mirnog sna? Nipošto. Vratio bih, bez razmišljanja. Nije mi do nagrade, već do čiste savesti. Nisu sve lepe stvari materijalne.

Mislim da bih ovde koristio moju mukom stečenu veštinu - savest/off mode.

Vrlo redak dar koji jako jako retko ume da se isplati, i mislim da bi tu došao do totalnog izrašaja.

To sto se obracam sa -ti-, čisto onako, inače pričam uopšteno. I ja sve razumem, ali nije u redu.

4 'иљаде би ми дошле као леп улог. Окренуо бих то на рулету. Да набијем после, вратио би човеку његово, ако не, јбг.

HAHhhahhahahahahah!!! Care! :))) Kunem ti se,isto mi je proletelo kroz glavu kad sam procitao prvi post... :D :D :D Vratio bih...kad bi pala dvaestrojka! :D

paaa sigurno ne bih stavio na kocku, samo se glupi ljudi kockaju. sto se tice vracanja kada bih znao da nema sanse da izvali da sam ja nasao kurac bi vise video te pare

Vratio bih, to je to.

edit: nedovoljno precizno sam pročitao naslov teme. Da sam u istoj fin. situaciji, da, vratio bih novac. Ali da imam porodicu koja gladuje...surovo je ploviti takvim mislima, ali smem da pretpostavim da bi etika dobila jedno sasvim novo značenje.

Zadržao pare, spalio dokumenta, to je to. Ali ja u čuda ne verujem...

Ne bih sada, a da sam u njegovoj situaciji, ne znam. Drugo je kad si sam, a drugo je kad još imaš i porodicu.

brate da nemam leba da jedem a on se setka sa 4 iljade jura u dzepu? i ja da mu vratim?

ma opet bi uzeo te pare...ko ga jebe...

jednostavno uzeo bih pare.

Sećam se kako su keva i ćale štekali pare za punta. Keva me čak pitala da ne idem na maturantsku ekskurziju. Skupili tih 5.000 evra - kada su nosili da plate, keva je drhtala kao da je videla Fredija Krugera. I sad, zamislite da je to izgubila!? Ne znam kako, jednostavno izgubila... Ja bih pare lepo vratio, osim ako nisam siguran da su od nekog ološa.

Jednom sam vratio mobilni telefon. Nije neko mudo, ali je bio dosta bolji od onog koji sam ja imao. Lepo pozvao poslednji birani broj, proverio da li stvarno poznaje vlasnika (pitao koji je tip telefona u pitanju), ostavio fon kod konobara u kafani - i mirna Bačka. Žena me zvala kasnije da me časti i da mi se zahvali, ja se nisam ni javio.

Ћале је вратио моб од сома и по марака, тамо негде 97-98. Вратио сам и ја пар мобилних и новчаник пун пара (око 100е укупно је било). Ма миран сан нико не може да надокнади.

Uzeo bih 100 evra is spicio na kladionicu,ostalo bih vratio.

mess, nisam, slabo ja preko reke prelazim...

e nije lose da npr guglujes ime iz licne karte (ili bilo kog dokumenta kloji se nadje u novcaniku) i vidis ko je ta osoba.... ako nadjes npr fb profuil te osobe i vidis da je u pitanju neki punisic, onda ne moras da vracas pare - nece mu nedostajati...

Pljunuta ti, d'izvineš.

Slažem se, tatinim i maminim prascima (uz dužno poštovanje prema Praslinu) to neće nedostajati.

Вратио бих новчаник на место де сам га нашо, а паре бих хуманитарно потрошио да купим механизацију за лешнике.

Tooo, ćero, krckalicu obavezno da nabaviš. Da ne čukaš čekićOm pet tona lešnika, smorićeš se :)

Jednom sam vratio mobilni telefon

Mobilne sam vraćao. Jednom me je na Jugu pogodio mobilni i ja sam ga podigao, pogledao okolo i nisam video da neko nešto traži. Kad sam izašao sa tekme, zvao sam broj iz imenika i slučajno zabo lika koji je sa likom čiji je mob tu na tekmi. Vratio sam mu.