Prijava

Aurora bez ljutnje, ali treba tu malo vise proucavanja od neke tamo knjizice gde je on naveden.
Jedini njegov zlocin su proskripcije do kojih je opet doslo zbog proskripcija Gaja Marija, pa npr. Marku Liciniju Krasu su prakticno za vreme Marija pobili citavu porodicu i on je delom zbog osvete, a delom zbog novca bio jedan od onih koji su ubili veliki broj ljudi, sa druge strane imamo Marija koji je ceo zivot bio nomalan i prakticno spasao Rim od unistenja 2 puta, a ipak na kraju umro nabijajuci glave na kolceve po forumu. Sto se Sulinih reformi tice tu tek nema smisla razgovarati o tome ako nisi upucena u iste.

Haze, brate, svaka čast, stvarno poznaješ istoriju, al' sad se već kurčiš...

Što se tiče pljuvanja, jednako je glupo pljuvati ga koliko i veličati.

Ma daj zasto se kurcim, zato sto sam napisao 2recenice o necemu o cemu mogu da se napisu romani ili zato sto samo kazem da ne mogu da raspravljam o necemu u sta sagovornik nije upucen?

Ništa loše o Đinđiću, al' ako je on najveći čovek koga je Srbija ikad imala, onda u pičku materinu...

Vi se druže, kanda šalite sa mnom?

U odnosu na ove koji su sad i koju su bili pre njih Djindjic je bio bog.Ubijen je zato sto je hteo sve ratne zlocince da isporuci Hagu i zato sto se Legija plasio da ce rasformirati JSO(tako sam cuo u dve-tri emisije na tv-u).Mada iza toga svega stoji KOstunica,kome je odgovaralo da mu politicki protivnik bude ubijen!

(tako sam cuo u dve-tri emisije na tv-u)

E u ovome je ključ niko od vas nije član bie ili cie pa da zna ko ga je ubio i zašto već ste svi čuli sa drage nam magične kutije zvane tv i to je ono što sve vreme pokušavam da kažem al neki ne shvataju

Koga boli kurac za Đinđića? Smorili ste.
Lock.

Koje? Sramota, bre, pa šta je ovo? Ko su ovi ljudi?
Jesi odgledao snimak uopšte?

Naravno. Upišao sam se od smeha. Mislim da bi se i Kiza upišao da je živ.

Đinđić je kao političar napravio milion pogrešnih poteza. Ostali su napravili milijardu.

Ma kakvi milion, par komada samo, i to sitnijih, otjer'o predsjednika i generale u stranu državu da im sudi, utab'o put nezavisnosti Kosova i ubijedio nas da smo počinili zločin braneći zemlju od šiptara. Kad se sve sabere, duša od čovjeka.

Jeste, Đinđić je igrao tablić sa Čekuom. On je kriv, mamicu mu. Tako je.

Utab'o put nezavisnosti Kosova?! E stvarno, neki ljudi treba da obilaze forum, da ne kvare (ocito pogresan) utisak koji imamo o njima.

Radikali su još veće pičketine.

E, sad, to je pitanje onako za nekog astrologa, proroka...il` Vuka Bojovoca, na kra`u ka`eva :-S

Utab'o put nezavisnosti Kosova?! E stvarno, neki ljudi treba da obilaze forum, da ne kvare (ocito pogresan) utisak koji imamo o njima.

Dobro je pa si mi obrazložio kakvu sam to grdnu glupost mlatnuo.

Uopste ne zelim da ulazim u polemiku, ako si stao iza takve tvrdnje, besmisleno je da te neko ubedjuje u suprotno. Krenuo si putem bez povratka :P

uvijek mi je bilo zanimljivo zašto mi sa ove strane drine ne možemo smisliti đinđića, tadića i čedu ako su oni toliko dobri ovima u srbiji...