Prijava

http://www.dodaj.rs/f/N/lh/4rj7k7Xx/gotovo-zvezda.jpg
ЈЕБИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

I opet jebeno ne koriste SANSE JEBENE!!!

Јбг батице, мора да се врати то некад... прошлих 10 дербија, Звезда маши зицера, Партизан даје голове главом са 20 метара, због Славољуба и осталих... Једноставно, ствари се враћају на своје место. Лако је победити Звезду са Игњатијевићем, Рељићем и осталим параплегичарима....

ste videli kako se Prosinečki radovao prvom golu?
LIKE A BOSS walk original :D

Baš sam tako prokomentarisao u sebi kad sam vid'o.

PODUVAO PARTIZAN ZVEZDI!!! OPET CRNO BIJELI CUCLAJU!!

И преко Дрине за тебе се гине!
ЦЗ=РС

Oko 17:30 grupa od 100-аk cigana prolazi pored blagajne onom ulicom ka istocnoj tribini. Ispred blagajne je bilo nas pedesetak,a jos Grobara u skolskom parku preko puta blagajne. Na nase prozivke cigani nisu ni odgovorili,a onda lik sam izlazi i krece ka ciganima pozivajuci ih da stanu. Stali su. U tom trenutku izlecu Grobari iz parka i jos desetak od blagajne i udri po ciganima. Bezali su sve do naseg restorana. Onda su se pregrupisali i pokusali da uzvrate. Jurnuli su ali Grobari su ih jos jednom docekali,dobili su dobre batine. Od nasih samo jedan je pao krenuli su da ga sutiraju ali brzo su ga Grobari izvukli tako da nista ozbiljno. Dobili smo par kamenica i to je sve. Posto se sve desavalo oko stadiona zbog policije se sve brzo zavrsilo...

oooo jebi cigane, ooo jebi cigane.

Lepa bajka. Kad budem imao decu pricacu im pred spavanje.

До следећег дербија

Još jedan derbi i još jedna pobeda Zvezde. :)

Било шта да се деси наша парола је "И СВЕ НА КУРАЦ ПАРТИЗАН ЈЕ ШАМПИОН, И СВЕ НА КУРАЦ ПАРТИЗАН ЈЕ ШАМПИОН"

Али онај Бобанче је кнез, каже ако победимо у дербију доказаћемо да смо бољи од Партизана а њима нека титуле. ололололо

http://www.youtube.com/watch?v=dAKqlnzXDu0

Mi navijamo za Partizan prvo zato sto ga volimo, pa tek onda zato sto je najbolji :)
btw el imate link za gledanje?

Imaš na RTS 1 u 19:30

neko mi reko da je to radio...hvala :)