Prijava

Da li je incest bio dozvoljen u vreme nastanka coveka, tj. prvih ljudi Adama i Eve, i kako to da kad je Kain ubio Avelja bio je proglasen CELOM SVETU KAO BRATOUBICA, a kojem sad svetu kad su Adam i Eva prvi ljudi a odmah za njima i Kain i Avelj. Postavljao sam ovo pitanje i u temi religija ali samo par ljudi je raspravljalo o ovome a voleo bih, sto rece Che Vu da cujem iz vise uglova njihova misljenja, znaci kojem celom svetu, kad ljudi je bilo malo ili ih nije ni bilo._

Vukašine, ja jedni što znam o vjeri je da je to prevara, ali da te ne uči ničemu lošem, barem ne ove najbrojnije religije. A incest ne znam jesli bio dozvoljen u vrijeme nastanka čoveka, ali da ga je bilo, bilo je, jer da ga nije bilo, ne bi bilo ni nas ođe. A odakle crnci, bijelci, crveni, Kinezi i oni, rečite vi mene?

Incest nikada nije ni bio zabranjen, samo je stvar u tome da tako nešto nije normalno i da se loše odražava na decu koja nastaju putem takvih odnosa. Dešava se da imaju razne genetske poremećaje.
A za ovo ostalo, po rečima moje profesorke veronauke, Adam i Eva jesu bili prvi ljudi, ali ne i jedini. Tako je izbegla priču o incestu. Pravimo se da je tako... :)

Crnci su nastali prilagodjavanjem čoveka na intenzivno UV zračenje, u Africi, kao neka hiperpigmentacija kože. Kao fazon da bi se zaštitili od sunca, da ne izgore... A za ove ostale: pa da ga jebem...
Meni nije jasno otkud indijanci tamo u Americi, preko okeana, kad su ljudi nastali, po bibliji, negde u maloj aziji (valjda, tako sam ja bar shvatio)?
I da, zašto se ove rasprave vode ovde, a ne na temi "religija". Bolje da ova tema ostane za one koji imaju nešto bitno da pitaju. :)

Ok, kaze tako tvoja nastavnica, ali ja mislim da biblija ima nekih nejasnoca koje ne mogu da ukapiram pa da ga jebem. Ovako, negde pise da su Adam i Eva prvi ljudi, bla bla bla, onda kad je Kain bio proteran jer je roknuo brata, on otide u zemlju *(ne mogu da se setim kako se zove zemlja) i tamo spozna sebi zenu, pa jebem mu sve odakle sad ta zena, odakle se ona stvori sad...????? E da, da bih upotpunio svoja saznanja koja cu da iznosim pred popom (posto veronaucarka je digla ruke od mene jer ne moze da odgovori, i kaze da pitam popa) dakle znate li kaliko su godina otprilike imali kain i avelj kad je doslo do sukoba

vule ,adam je i pre eve imao ženu,to je ona famozna lilith,koja ga je sjebala,i zbrisala u pakao da se unterhaltuje sa demonima i radja male djavolčiće
u slobodnom prevodu,kain je otišao kod neznabožaca i sa njima pošeo da gradi porod

moj prijatelj kaze da je to dogma,bem li ga ako znam o cemu je pricao

Ok, samo ajde da se ova rasprava preseli ovde http://vukajlija.com/forum/teme/239?strana=1

Tako će neko kome treba nešto vezano za život, kao tebi malo pre Vule, moći da pita, a ne da ova tema smori ljude ovime, pošto ne zanima sve religija, pa da prestanu da posećuju temu. Ok?

evo ovako. ja imam ozbiljno pitanje, zasto crnci imaju veci, a kinezi manji penis od belaca? ne zezam se.
i, da li isto vazi za zene (dubinu, zapreminu)?

Kako muva slece na plafon,dali napravi luping ili ?

Ja nisam siguran, ali mislim da su to za crnce i belce (za Kineze ne znam) samo izmišljotine bez osnova... Bar po onome što sam ja pročitao, ali ne mora da znači da je to tačno...
A što se žena tiče, pojma nemam, ali ako je tačno ovo za dužinu, verovatno su prilagodjene svojoj rasi, pa principu "dugačko + duboko" i slično. :)

aaaaaaahahahahahahahahaha :)))
vidis, jeste dobro pitanje. odlicno ustvari PSV.
verovatno se zaleti nagore, pa se na brzinu okrene kad naidje. ne verujem da pravi bas luping

gamby, idem u teretanu u koju idu svakakvi studenti, i crnci i belci i kinezi i englezi. i tusiram se nakon toga.

I nije izmisljotina :)

vi svevisnji ne zelite da date odgovor :/a znate sve

pa jebiga ako cemo logikom i treba crnci da imaju najveci, ako su crni zbog sunca onda imaju i najveci zbog sunca jer se tela pri toploti sire...

Valjda su te velicine regulisane k'o baterije. + - i to.

ajde neko da napise neki normalan odgovor :)