Prijava

Ja znam lika koji je krupan, prosed sa crnom tufnom na glavi, liči na Klunija i pritom je gay.

Ja znam lika koji poznaje jednog drugog lika, a taj drugi lik poznaje sestru od trećeg lika koji zna ovog prvog lika...

Ja znam lika koji je spavao obožavateljku u studiju jedne radio stanice. Prislonio ju je uza zid i toliko ju spavao da je potrgao onu audioizolacionu spužvu. Kasnije joj je zgulio leđa od zid... Odbili su mi od plate.

Ja znam lika koji je spavao nastavnicu u osmom razredu. Vanredne komisije, otkazi, sastanci, direktor i nastavničko veće se izvinjavaju ćaletu i mole Sv. Iliju da ih ne tuži, a ovaj ne može da skine osmeh s' lica.

Znači ti si taj što jebe po gluvim sobama.

Znam lika koji nikad nije srao po forumima...

Takođe znam lika koji je na moje oči popio 0.5 kriglu piva za 2.4 sekunde.

Ostap - e to već nije istina, ajde sve ovo do sad, ali to je nemoguće...

Ja znam lika koji je na letnjem kampu u Jengleskoj u jednom danu i bio na ‚‚Stamford Bridžu'' i spavao neku Italijanku.

Ja znam lika koji zna Nodija.

Ja znam lika koji maže kokoš ekodermom.

znam lika koji šalje pvt korleonetu da ga maltretiramo :) takođe neće da prizna da je Madjar!

Ja znam lika koji je na letnjem kampu u Jengleskoj u jednom danu i bio na ‚‚Stamford Bridžu'' i spavao neku Italijanku.

da ti ne znaš đanfranka zolu, lično?

Ја знам лика који верује у бога.

Znam lika koji je živeo u Majamiju i tamo upoznao Rossa Kempa.

Ja znam lika koji mini PANDANA gura sebi u RČ uz PANDANSKI urlik.
A znate ga i vi.

StefanKostic

Ja znam lika koji mini PANDANA gura sebi u RČ uz PANDANSKI urlik.
A znate ga i vi.

Pa to svi znaju!

Ja znam lika koji je dechak bolger, vija piliće po dvorishtu i ima kikicu. Misli da je awesome a kaska tri koraka uvek!

Uzgred, podosta voli moj kulen!

ps ako si već urgirao kod korleoneta da prekinem da te prozivam zašto onda bockaš? Jeli awesomni?

Znam lika koji je na putu za Bari '91. sa ortacima po Italiji prebijao navijače Marseja i uzimao im original dresove...

Ja znam lika kome sam IPAK bio PRINUĐEN da pošaljem PVT.
A on zna mene.