Prijava

А знам и лика који зна лика који спава Весну Змијанац, а знам и лика који зна Аркановог кума.

Znam lika koji za ispit nauči 70 od 76 pitanja, prva dva zna, treće ubode ono što ne zna (neko od onih 6), uspe da zameni pitanje a da profa ne vidi, i opet jebeno izvuče neko od tih 6.
A vidim ne dobijam na kladzi od kad s njim idem da igram.

Знам лика који је 96. годиште, и на лето прошле године је смувао ликушу 84. И то не оно на вече и те муње, шетали се око два месеца.

Ljubav ne zna za godine. Zato ja nikad ne pitam kad jebem, jer ih volim. Dobro, pitam ponekad al one samo viču SILOVANJE SILOVANJE.

Ja aforizmujem!

Znam lika koji je u 8. razredu tražio od majke 20e da jebe komšinku kurvu.
Taj isti lik je negde u tom periodu imao neki običaj da drka kurac u kutiju od "Ne ljuti se čoveče". Keva mu to redovno nalazila.

Taj isti lik je negde u tom periodu imao neki običaj da drka kurac u kutiju od "Ne ljuti se čoveče".

I, je l mu se ljutila majka?

Aforizmiram nesmanjenom žestinom!

Hahahaha, možeš da pišeš aforizme za novine.
Nije, valjda mu je praznila kutiju, šta znam.

Znam lika koji za ispit nauči 70 od 76 pitanja, prva dva zna, treće ubode ono što ne zna (neko od onih 6), uspe da zameni pitanje a da profa ne vidi, i opet jebeno izvuče neko od tih 6.

Pa kad je neznalica najgora, podrazumeva se da ce izvuci ta koja ne zna kad je spremio 95%. Mislim da je cak neko i definisao to, ali to svaki student zna. Cim predjes pola, onda moras do kraja ili si najeb'o.

Znam lika koji sam se 2. marta prošle godine posle koncerta Halida Bešlića u Areni vratio peške do Pančeva posle 5 sati hoda. Aha šah mat

Знам лика који је завршио факултет на смеру Информационе технологије као студент генерације, а не уме да очисти лаптоп од прашине и инсталира систем.

znam lika koji kritikuje ljude sa završenim fakultetima, a samo zjala i ništa ne uči

погледај ми аватар

znam lika koji kritikuje ljude sa završenim fakultetima, a samo zjala i ništa ne uči

Nemoj da sam te čuo onda da si nešto rekla za Tomu Nikolića.

znam lika koji ima 30 godina i još nije jebo i letos kad mu se pružila prilika skino žensku ovo ono, i ona tražila da stavi kondom, a on nije imo kod sebe, i nije htela jebiga.

Знам ликушу која превише сере и обећо сам јој шамар због тога ако се икад више видимо, али тешко. Можда платим неког другог да то обави.

...много дебео.

Znam lika koji je jebo dvije sestre (ne svoje). ISTOVREMENO.

Al' jebiga, nesreća u sreći je da je od njih pokupio triper.

bar zna zašto :D