Prijava

horde ZLA
slovo A
666

urade, osveštaj ovo, leba ti

Comi_PG, čim završiš fakultet, kupujem ti telefon sa dobrom baterijom, da te više ne prozivamo kad printskrinuješ sa telefona.

Mene zanima kako oni napišu prosek kad završe faks
C,BFA
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

hahahahahhaha dushane, realan kobjasn.

Nevera

Prosjek će biti A, B/E. Prevedeno na homosapienški, to je 9,2.

Hahahahaha dusan polio

ЛООООО 1П@@БЕДА1

LOOOOOOOL
POPISH!

Neki roditelji kad dete ojebe ispit okreću prase, Comijev okreće da pita kol'ko će da košta sledeća... :(

ALO PROFESORE KOLKO KOSTA A

HAHAHHAHA koja ste vi gowna
Vidim kako vučina vama za par godina uvodi ne A no i pcelice i cvjetice, sve da se uvalja u bulju briselu isto ka' i ovi nasi sto rade, neku bolonju primjenjuju, u cijelu cg je ovako usta vas jebem. drugaciji je sistem 80% kurwe

ĆomiNK nemoj lupati pls

Comi da bi nas drkali sa pcelicama i cveticima prvo moramo da se vratimo u skolu ili eventualno postanemo slepci pa upisemo studije

Znaci em si student em crnogorac mogli smo ti se smejati i bez ovih zajebancija sa ocenjivanjem

Meni se ne dza sistem ocjenjivanja, al je u principu isti kurac sve. Doci ce to i do vas uskoro, moraju standardi da se isprate..

Ne moraju mi nismo prodali zemlju Rusima ha ha

dobicete kurac od rusije isto ka i mi ha ha

Ćomi, ti se od sinoć ovde raspravljaš?

moraju standardi da se isprate..

kakvi bre standardi, vidla zaba da se konj potkiva pa digla nogu je ovo vase ABCD...
U nemackoj ocene idu od 1-10, ko kod nas ispod 5 si pao, al ti daju ocenu da vidis kolko si jadan, u engleskoj 1H1 1H2 2H1 itd, pri cemu uz svaku stoji procenat kolko si uradio, u svajcarskoj od 1-6 itd, svako ima neki svoj sistem koji koristi ko zna od kad.
jedete govna samo da bi bili razliciti od srbije, nema veze sa standardizovanjem