Prijava

Znam da je više puta predlagano da se uvede opcija "omiljeni autor". I to bi stvarno bilo dobro.
E sad, mislio sam da se ovo (http://vukajlija.com/recnik/definicije) podeli na tri dela; odabrane definicije, nove definicije, "feed" omiljenih autora.
Tako bi valjda bilo preglednije, i mnogima bi bilo korisno.

*Izvinjavam se što sam sve tako ružno sročio, ali jbg, 5:10 je i spava mi se.

Odlicna ideja! Podrzavam je!

Svidja mi se skroz, +1.

znas sta bi bilo isto do jaja, da od tih autora mozes da citas definicije, ali samo njihove definicije da ti izlistava

Сос, то је немогуће... Мислим да ово већ има на сајту што си набројо отварачу небулозне теме.
Си кад пробо да одеш на профил неког корисника и да видиш шта све можеш ту да чиниш?

Добра идеја скроз, само је питање колико је изводљива. +1

odabrane definicije, nove definicije, "feed" omiljenih autora.

Pa zar to već nema?

Vi bukvalno hoćete da od Vukajlije napravite YouTube. Te sabskrajbuj se na autora, te komentari na profilu... Ma daj.

Nepotrebno, svako ko je malo aktivniji na sajtu zna ko su mu omiljeni autori jer ih ne može biti 1000. Ode na njihov profil pa čita po "datumu" ili po kamari pluseva odnosno po skoru. Rupa na saksiji je već izmišljena i definisana samo bespotrebno trošite slova, boju i struju.

Virtual Serb, jes to meni reko? Meni mater?

Ja mislim da je tebi rek'o, majke mi!

Remac and Čo, ajde pod ladan tuš pa na spavanje. Prezubili ste brate.

Ovo je vrijedjanje, nazvao si me zupcastim kaisem...

omiljeni autor

Uvlaka.

И Еди, могао би један нормалан предлог да ста'иш,

Одеш на његов профил и читај јебене дефке, немој да дркаш.

Против. (Сад ће госн. Блек Хол да ме банује јер сам увек јебено против јебено глупих предлога)

Odlicna ideja! Podrzavam je!

Dzanki koji ti je danas? Kad si jebo zadni put?

prije 16 godina.
Predlog nema nekog posebnog smisla, ako ne mozes da zapamtis nik omiljenog autora onda jebi ga