Prijava

Каизене, довољно је да прочиташ ова два поста испод не би озбиљно размислио о ономе што ти ми предлажемо.

Ma slozio sam se vec. Promenicu.

Ako pritisnem ono PRATI, jel mogu to da isključim posle ako mi se ne svidi?

Šta koji kurac?Dođem na sajt da bih pobjegao od stranih špijuna i hoštaplera kad ono i ovde me prate...

ZeZaToR

Ako pritisnem ono PRATI, jel mogu to da isključim posle ako mi se ne svidi?
pr

Pa imaš opciju na profilim adrugih autora da prestaneš da pratiš!

Kada je ovaj predlog bio u razvoju i kada se raspravljalo o njemu pre neki dan ja pomenuh da će biti baš ovako i da će biti lajkovanja međutim tada me premudra Mylyca ućutka nekim zaključkom da lupetam. Dakle ko je lupetao sada se vidi.

Promenio!

Ostaje ovo da izglasate: jel da budu javni podaci o tome ko koga prati i ko je od koga pracen?

Virtual Serb

Kada je ovaj predlog bio u razvoju i kada se raspravljalo o njemu pre neki dan ja pomenuh da će biti baš ovako i da će biti lajkovanja međutim tada me premudra Mylyca ućutka nekim zaključkom da lupetam. Dakle ko je lupetao sada se vidi.

Msilim da je ovo idealan trenutak da se dotčna razmoduje i banuje!

Kajzeru ne menjaj ništa za sada. Daj da vidimo kako će funkcionisati. Meni se sviđa.

Ostaje ovo da izglasate: jel da budu javni podaci o tome ko koga prati i ko je od koga pracen?

Mislim da je lepse da bude privatno.

Ostaje ovo da izglasate: jel da budu javni podaci o tome ko koga prati i ko je od koga pracen?

Ja glasam da samo autor može da vidi ko njega prati, prosto da ne bi bilo toliko sujete i dogovora ko će koga pratiti. A i nije neka fora da drugi gledaju koji se meni autori sviđaju a koji ne i tako stvaraju iluziju da neki autor valja ili ne valja.

Smatram da bi došlo do prekomernog lajkovanja!

Dakle DA SE NE VIDI OD STRANE DRUGIH AUTORA

ps i da se eventualno vrati opcija opet vidljiva samo autorima, sa listom defki na koje se dalo + ili - kkako bi znali ukupan odnos ocena koje smo dali i defki koliko smo pročitali do sada ili samo ad stoji kao neki numerator na profilu sa ukupnim borjem pročitanih defki koji bi onda bio vidljiv svima!

EDIT: kapiram da bi u neku ruku ovo drugo podstaklo čitanje kada ljudi vide da je ziklon recim o pročitao 100 000 defki!

Ахахах имам 2700 дефиниција већ да оценим, а обележио сам 13 аутора. Има да се чита ових дана.

da se eventualno vrati opcija opet vidljiva samo autorima, sa listom defki na koje se dalo + ili - kkako bi znali ukupan odnos ocena koje smo dali i defki koliko smo pročitali do sada

+1

Али излазе ми и дефиниције које сам оценио, није фазон...

jel da budu javni podaci o tome ko koga prati i ko je od koga pracen?

Ne. Vidljivo samo autoru.

da se eventualno vrati opcija opet vidljiva samo autorima, sa listom defki na koje se dalo + ili - kkako bi znali ukupan odnos ocena koje smo dali i defki koliko smo pročitali do sada

Podržavam.

E, da, možda je stvarno glupo da svi mogu da vide ko koga prati, dovoljno je da vidiš samo svoju top listu. Moguće su malverzacije i nepotrebno sektašenje.

Ostaje ovo da izglasate: jel da budu javni podaci o tome ko koga prati i ko je od koga pracen?

Protiv. Bolje da se ne zna.

Virtual Serb

Kada je ovaj predlog bio u razvoju i kada se raspravljalo o njemu pre neki dan ja pomenuh da će biti baš ovako i da će biti lajkovanja međutim tada me premudra Mylyca ućutka nekim zaključkom da lupetam. Dakle ko je lupetao sada se vidi.

Да могу да те ућуткам, где би ми био крај :)
Предлог је остварен, ти си био против, у чему је проблем сад?

Ја сам скроз задовољна овим, јер ће ваљда престати с коментарима ''ово није за одабране''. И за сам да се сакрије ко те прати и кога пратиш.

samo sam protiv korišćenja reči kao što je lupetati