Prijava

AAAAA sad sam srecan naredna cetri sata dok cekam novu definiciju! Pa u stvari sve je tako jednostavno. Stavicu ti link ovde na temu!

Kako se bre peki ne trudi društvo? Trudi se pogotovo na Vuki, samo slabo trudnih jebem mu mater.

Е стварно, ни ја ово нисам капирао никада, и нико ми није дао ЛОГИЧАН И РАЦИОНАЛАН одговор на то.

zato što ga boli kurac da radi nešto. :) Pa gledaj ovako, ti pokreni revoluciju i ja ću te podržati. Problem je u tome što je ljudima jebeno usađeno u glavu da su to "ružne" reči, a mišljenje velikog broja ljudi se ne menja za dan ili dva, ako me razumeš.

Ае Мелки, може, али мораш да ми даш одговор на моју дилему, да кад ме неко ко буде био у истој дилеми као ја сутра пита ово, да му објасним к'о човеку зашто не сме пред кевом да каже да је јебао јуче у пичку.

Пеки, зато што није занимљиво кад би све било на извол'те... Потребно је мало загонетности, да ради машта и тако то.

ЕДИТ: Ово је моја реплика на:

Ок, интимнији су, зато што је то тако друштво наметнуло, али зашто човек већ годинама уназад не ради ништа да то промени?

Да се не би неко збунио.

Jako logicno objasnjenje, jako logicno! Ispisao sam ceo post ali sam skontao da od toga moze da ispadne super definicija. Jako dobra tema, necu vise spemovati.

zato što ga boli kurac da radi nešto. :) Pa gledaj ovako, ti pokreni revoluciju i ja ću te podržati. Problem je u tome što je ljudima jebeno usađeno u glavu da su to "ružne" reči, a mišljenje velikog broja ljudi se ne menja za dan ili dva, ako me razumeš.

Разумем, али ја сумњам да сам ја први који се сетио овога, сигурно се овога сетио и неко пре 100 година, па се и даље маторима диже коса на глави кад неко каже "пичка материна".

Meni su te reči smešne. A ružne reči su mi penis i vagina. Iju! Imam utisak da sam sada opsovala.

Марципан, кажи пичка!

Разумем, али ја сумњам да сам ја први који се сетио овога, сигурно се овога сетио и неко пре 100 година, па се и даље маторима диже коса на глави кад неко каже "пичка материна".

Da al' taj neko je i koristio te reči u svakodnevnom govoru, a one su već tada bile obeležene kao ružne. Prvo su snobovi počeli da koriste penis, vaginu i drugepičkematerine, čisto da bi se videlo da su viši stalež, a tada su žene bile udavače, sklapali su se brakovi sa što bogatijim ljudima, seljak k'o seljak je težio da bude neko i nešto, pa je označio ove reči kao ružne, čisto da imitira nekog snoba, da izgleda kao fin i kulturan čovek i jelte da dobije pičke. Dok je neki lik kome je pucao kurac za to koristio ove reči, ostali su se iz gore navedenih razloga zgražavali nad istim, a ovog "prostaka" je isto tako boleo kurac da dokazuje da to nije ružna reč. Ako me razumeš.
Banalan primer i glup do bola, al' tu je negde suština.

ЈА ПЕНИШЕМ ВАГИНЧИНУ!

Ај Бурзуме, 'оћу чујем неки квалитетан одговор од тебе, делујеш као неко ко разуме ову материју, мојне спемујеш.

Reče neko da su to intimni delovi tela... Zbog čega? Jesu li u praistoriji znali za intimne delove tela pa nisu javno češali jaja? Nego sa, šatro, podizanjem svesti, nepravedno obespravismo kurac i pičku i označili ih kao nešto vulgarno! Kad su Latini govorili penis-kao kad binSr kaže kurac,isto važi i za vdžajnu. Što njima to nije bilo vulgarno? Što te reči postoje u Vukovom rečniku? Nego ajde da se pravimo fini, te glupe moralne norme!
Organi kao i svaki drugi, i za kurac i za pičku imaš lekare specijaliste, zašto onda da ih odvajamo? PRAVDA ZA KURAC I PIČKU!
Jebo zmiju i kad dade Evi onu jabuku...

Ja sam rekao da VAŽE za intimnije delove tela, a nisam rekao da to tako treba.

Марципан, кажи пичка!

Kažem pička. :)
Blisko je to nekako, ti izrazi. Naš narod i ne može da se orodi sa nekim dok mu se ne naje..., najede, i ne stavi u usta, i ne pošalje u... Pa ni engleska aristokratija nije više ono što je bila, a šta bismo mi izigravali sada. Dakle, ovo mu dođe kao glavno sredstvo intimiziranja kolektiva.

Марципан ♥

За курац не знам, али је пичка јако ружна реч када се употреби као персонификација некога:

Пеки д џеме, ти си пичка.

Замисли колико је та пичка ружна, а при том млада... И тако је настало негативно значење пичке и цензура тог појма.

Дотере, не причамо о пичци као персонификацији некога, већ о полном органу. :)

Peki, ja ti dadoh odgovor, gore, mislim da je iz tog razloga, olololo, ajd pogledaj pa rekni da l se slažeš. :)