Prijava

Ja prvi ne bih bio tu jer ne bi imao ko da me pozove :)

Ne ja PRVI ne bih bio tu. :D

Lemajić, a kako da pošalješ nekome PVT ako nisi registrovan?
EDIT: Sad sam pročitala ponovo prvi post..jasnije mi je...

Ne ja PRVI ne bih bio tu. :D

lolololo ja 95. ne bih bio tu :P

Ето, ни ја не би био ту. :)

Не пије предлог воду, стварно.

jebote kako serete, svi gledate sve kroz sebe i svoja dupeta. "ja ne bih bio tu..." pa sad jeste, koji vam je kurac?

a nebitno...

Не пије предлог воду, стварно.

Ni Frenki ne pije vodu pa mu ništa ne fali, stvarno.

Pa kroz koga ću da gledam? Ja svoj primer znam, ja ne znam kako je Peki došao na sajt, kako je Frenki došao na sajt, kako je Ekspo došao, kako je Smarko došao, kako je RD došao, kako je Remorker došao ali mi je drago što su došli, i verujem da su došli zbog svoje dobre volje i tako treba i da ostane.

Da važi ovakav sistem, ne bi verovatno nikad ni bio ođe. Bre, nije ti ovo Lockerz. :)

Stari autori sve manje definišu, ovim bi bilo znatno teže se registrovati na sajt i vrlo verovatno bi sajt zamro. A da ni ja ne bih bio ovde. :)
e podsetite me kasnije da iznesem svoj predlog za reformu sajta, imam ideju, samo nisam pri kompu. :)

Lemajo, kako god okreneš, uvek ćeš imati ziljave budale (da ne kažem klince, jer nisu samo klinci) koji će ti vršljati naokolo. Jes', smanjiće se ziljavost, ali i kvalitet. Mani se ćorava posla. :)

Elitizam?

Ko odlučuje o tome?

Meni se ne sviđa jedno, nekom se ne sviđa drugo, trećem se opet sviđa i jedno i drugo.

Ako već hoćete te neke elitizme, zamolite Kajzlara da vam turi neke PIČKEMATERNE naloge i da se plaćaju 20 ćavri za pola godine. Pa da vam pusti da čitate samo prvih 12 autora i to da vam moderatori probiru defke.

Lemi, ništa lično, majke mi, samo sam karikirao.

Predlagano već.

A pored toga, ne treba nam ekipa koja će da dodje da plusira ortaka i lajkuje se medjusobno, nego autori. Ovo je rečnik slenga, a ne forum B92, bre.

uostalom, ako neko baš baš baš baš oće da piše a ne zna nikog sa vuke, može da pošalje kaizenu mejl na admin@ i da mu da par predloga o čemu bi pisao/posterisao.... ili pvt moderatoru.

Ovo je fejpaljmljolj, tetralol i još hiljadu sinonima za potpuni promašaj.

Da ne planiraju možda da nefinišu SLENG na REČNIKU SLENGA?

Ovo je rečnik slenga, a ne forum B92, bre.

Mašala!

Ne znam baš, neće biti novih autora...

koji ti je kul pođalješ pvt i kažeš "ej! i ja bih da pišam

LOL

skočimiše, narafski ne primam lično. pala mi ideja na pamet pa sam je iznela. ne tangiram se ja mnogo oko toga šta će biti sa sajtom. kao i većina normalnih ljudi ovde, ne shvatam sve ovo previše ozbiljno. a svako ima pravo da iznese svoje viđenje i mišljenje. jedino redardirani debil može ovu temu da doživi kao priliku da mene lično napljuje, svako ko ima iole mozga ovde je na normalan i zreo način izneo svoje mišljenje. :) što se mene tiče, može lock, može nastavak diskusije, kako vam drago, svako po svojoj savesti :)

OĆEMO DISKUSIJU I DA SE SVAĐAMO I DA PSUJEMO JEDNI DRUGIMA FAMELIJU I DA NAS BANUJU?
OĆEMOOOOOOOOOOOOO!

heheheheh u tom slučaju - samo napred! knock your self out! :D

Pod jedan, kasno je da ovakav sistem postigne ovo što Lemaja oće, neko je to već napisao. Pod dva, ljudi se ovde već sad isuviše tripuju da su neka elita. Zamisli kakvi bismo tek govnari izgledali s ovim sistemom.