Prijava

ХАХАХАХАХАХ УЗЕО ПЛОЧУ СА AMD чипсетом која кошта 50 еврића и сад се жали што не ради! То је нормално брате, мени је закуцавао комп од 600 еврића са SSD диском, кад покренеш игрицу шљака ОК. Ако те јебе графа мораћеш мало да тражиш по форумима, ове нове AMD графе имају неке печеве и курце које скидаш са форума, јер на званичном сајту их нема.
Дебели ја сам теби склапао конфу пре метар дана, да ниси случајно склопио то срање лоло

Intel mamara, kaki amdovi, pečovi, čuda muda

AMD je кева кад ти треба јефтин комп за дрндање, играње игрица итд. За нешто озбиљније (што 90 % људи не ради) Intel је родитељ (мада су плави говна маму им јебем ону ненормалну!). У сваком случају да те добро служи.

Jebote, žali se što mu RAM riknjava dok koristi mrtvi Hrom i torent klijent, jeah-bo-te!!;

Papet se baš dosta razume u kompjutere

ради ехтра графичка са најновијим драјвером, онај који сам скинуо са асусовог сајта није хтео да се инсталира уопште па сам ишао на амд-ов

а јебига за матичну сам гледао по јућубу кад људи склапају гејмерске конфигурације да стављају њу јебеш јој матер

Da li si poslušao majstora Nixu zizu

Skineš slimdrivers ili driverpack solution, nemojte se ljudi jebavati s ručnim skidanjem drajvera. Ja bi poludeo treći dan kad bi ručno sve skidao.

е нисам знао да у гта може да се тера на хај а да пређе онај лимит за видео рам, наместио сам све на максимум и шљака лепо

haha smanji malo, pazi da ne preopteretis pa da ti nesto rikne

ма смањио сам, почне да сецка кад сам на некој улици са зилион аута

Увек скидај драјвере само са амд сајта

задовољан сам јако, још кад узмем онај гпу твик и наместим гејминг мод графичка шури

Bač, ako ti je u device manageru, pa u Display adapters prikazano ime grafičke ali sa nečim još u zagradi, znaj da ti nije pravi drajver

Све је фул, пусти ове нубаре

Који си систем ставијо, вин 10?

pusi kurac majku ti jebem

седмицу

http://i.imgur.com/w044PIJ.png
мени изгледа да је све ок

Све је фул. Радило би ти још боље да имаш виндоуз 10. Такође систем би ти се дизао дупло брже

да неће да ме јебе можда због пиратерије а