Prijava

Трансфер је управо имао релацију Темерински пут- Грбавица- Ченеј.

Царо мене боли колико је децхко недуховит. Капирам и тебе :)

Царо мене боли колико је децхко недуховит. Капирам и тебе :)

Ne znam, nekoliko puta do sada sam pomislio kako je dechko DZANKEE wannabe-ijer, ne preostaje mi nijedno drugo, ijole logično kobjašnjenje :)

Slabo, al više ispuštam neartikulisane zvuke i ukočim se često kad sam sam, a sam sam često.

Pa retko i nisam nesto druzeljubiv i prijatan za razgovor.

Причамо.

:D

Игнорише ме.

Ja mu stalno kao nešto objašnjavam, a on me kao stalno nešto propituje, postavlja podpitanja... Ako učim, on se pravi da je profesor; ako pišem tekst o nečemu, on se pravi da mi je urednik; ako razmišljam o odbojci, on izigrava mog trenera; ako bih se tukao, on je neki nadrkani lik. I stalno pita, ja stalno odgovaram. Nema kraja, nema kraja tome...

Ja pričam sa svojim alter egom, kad se dvoumim oko nečega. Recimo vidim sliku neke cupi na fejsu, pa se svađam s njim da li su prave sise ili ne :D

Ми се свађамо. Не, не свађамо се. Да, свађамо се.

Ja redovno to radim. Kida!

Који сте ви паћеници, нећемо више с вама да се дружимо.

Covek koji ne prica sa sebe nemoz' biti zdrav.Ipak,mislem da je najbolje pricati u sebi,a ne naglas.

Ja to radim, al ne naglas, isključivo u mislima, i to na Engleskom, sa različitim akcentima :P
I uvek je ON bio u pravu kad napravim neko sranje.....

Naravno,al' onda kad sama sebe bodrim:
-Sve je kul,bre,šta si se ufonjala!
-E,znaš da si ok,nema razloga da se ždereš.Kad si lafica,mož' kako 'oćeš!
-Saćemo mi (mi?) to da sredimo,pa onda uživancija,nema brigeša!
-Sad je sve super (kad nikako nije),a biće sve bolje i bolje!

I slične "afirmativne" rečenice...

upravo!

ja ne verujem da je ovaj internet stvaran ja verujem da je ovo sve moja konverzacija sa samim sobom!

Ja dostojnijeg sagovornika ne videh.