Prijava

Na više mesta u Beogradu je bio ispisan grafit, šta god to značilo:

"Zuba je kralj Beograda, a ko je kraljica?"

-Не купујте ЦДове јапанске групе Verbatim-ништа се не чује!

@predrazinjo:

Zuba je neki bezvezan lik koji se potpisivao sprejem po gradu, samozvani kralj...verovatno je toliko smorio da je neko hteo demagogijom da ga sjebe da ne pise gluposti.

Za vreme II Svetskog Rata, postojala je u Srbiji utvrdjena taksa koja se odnosila na zito. Cuven je dan kada su Beogradjani uzvikivali na ulicama: "Ni zrno zita okupatoru!".

U Novom Sadu, elem, jedan od dva VECITO usidrena teretna broda na Dunavu, zove se Chakor, i pise na zidu:

"Ni kap nafte Chakoru!"

Ko prvi devojci sam u nju upada
Ko pita ne pogaca

u mojoj skoli na vodokotlicu od wc pise :" ovde su se i najhrabriji usrali "

svi Kinezi,mars u Japan

На екскурзији у Италији , у Венецији пре два месеца улазим ја у вц који иначе кошта 5 евра?! Унутра хиљаде и хиљаде жврљотина и на једној пише:

Jimmy came here broaken harted,
paid his 5 E bill and only farted...

На једној клупи у Првој Београдској...

Клупа чет неко ?
Ок...
Дувам дувам.
Јел' си наркоман ?
Не, него је промаја.

Извињавам се што нема анегдота из моје Земунске ал' су сада реновирали комплетно гимназију и нигде нема жврљотина - за сад...

Čovjek je čovjeku Vuk... Karadžić.
by me

Bolu, imam neki osećaj da si kurac moj ti to smislio...

Još od Marka Kraljevica, mi bez konja i buzdovana ne mozemo postojati.

Чист рачун дуга..дуга, скочко, треф...

Предражињо, тек када сам на праксу отишао у Институт за ментално здравље сазнао сам да је Зуба, самозвани краљ Београда у ствари лик који је ту у дневној болници примао психофарматике, да није био 'чист у главу'... тако да та прича, ако је тачна, објашњава његов лик и дело...

Иначе његова 'краљица' је била карлеуша

"Sloteru Niče, Žarkovo ti kliče"

''Slobovi ljudi znaju ko si''.Ovo sam pročitao kod mene u Valjevu.

Vrhunac zaljubljenosti je kada volis i buba-svabe samo zato sto zive u njenom stanu. Vristacu ako nista ne pokusas! :))

пију-пијем
једу-једем
раде-не сметам!

Najjači grafit u gradu: "Dobrosav Gajić"

Ne znaš ko je Dobrosav Gajić?
pa ti si srećan čovek...