Prijava

10 puta je lakše podnijeti smrt muškarca nego smrt žene.

Recite da sam smrad ali meni se ovo dopada.

Eto, Skočimiš fino objasnio! Rekoh ja da je logistika veoma bitna. Znači laseri, znači radari! :))

e mrzi me da čitam, možda je neko već pitao a baš me zanima:

ako žene odu u vojsku, ko će u kuhinju? bre?

pa, muskarac, jer je bolji kuvar

Treba da gone u vojsku. Mislim da nije niko naveo za primjer Vijetnam i S.Koreu. Žene logističari, muškarci ostalo.

Скочимише, пошаљи ти овај твој интервју у Блиц, можда га објаве :D

A šta je sa ženama snajperistima ? Sovjeti su imali te žene koje su skidale Švabama glave ko nenormalne, a još je i za vreme rata u Sarajevu bilo žena-snajperista...

A šta je sa ženama snajperistima ? Sovjeti su imali te žene koje su skidale Švabama glave ko nenormalne, a još je i za vreme rata u Sarajevu bilo žena-snajperista...

Propaganda.
Da se pokaže kako su i žene učestvovale u ODLUČNOJ BORBI PROTIV GNUSNIH OKUPATORA rame uz rame sa muškarcima.
Onda su se zajebali pa su žene krenule da izvoljevaju neka prava. Onda su u SSSR počeli sa anti-propagandom na svoju propagandu - da žene nisu učestvovale u borbama, a to se desilo, menščini neke 1953. il' tako nekako...

Пљуните ме ако још мало не науче да се јебу саме ако већ и нису

Žene bi bili najoblji snajperisti.

To je zbog njihove sposobnosti da lociraju prljave čarape zapačene u najdalji i najzabačeniji deo prostorije.

Pa kao što mogu da lociraju čarape, tako mogu i da lociraju neprijatelja.

Dovoljno je samo da priviri glava i:

http://noobstore.com/prodimages/tshirt-m-boom-Black-art-280.gif

Žene bi bili najoblji snajperisti.

Tu si upravu...

jel ima ijedna stvar na ovom svetu u čemu je muškarac bolji od žene?

koji smo mi višak jebote...

EEEMMM, OUVAJJJ...
Uvek kada se vojska kod nas za nešto koristi, onda smo u tolikim govnima, da čak i baba Milojka pomaže sinu Draganu da očisti sagoreli leš sa ulice.
Odnosno,
USA možda može da napada druge države, uključujući i našu, jer oni lako mogu da pobede samo sa debilnim negro tinejdžerima kao vojnicima. Međutim države koje se nalaze na udaru moraju da se brane sa svim muškarcima i ženama koje imaju.
Imam tu neku misao, ali me mrzi da više objašnjavam.

Zene treba u vojsku kad vec oce ravnopravnost nek se celice loma.

jel ima ijedna stvar na ovom svetu u čemu je muškarac bolji od žene?

koji smo mi višak jebote...

Žene budite žene i radite ono što najbolje znate. Kolki KOMPLEKS imate od muškaraca kad u svemu hoćete da se izjednačite?

E Petre, crni Petre..

jel ima ijedna stvar na ovom svetu u čemu je muškarac bolji od žene?
koji smo mi višak jebote...

Pufnice, ovo je očajnički vapaj na to vaše izjednačavanje sa nama u kom uopšte ne vidim smisla. Neke toliko daleko idu da neće priznati da muškarac može išta da odradi bolje od žena, u najgoru ruku žena će moći jednako dobro da uradi ako ne i bolje, pa makar to bilo i kopanje rovova.

Ispade sad žensko i fizički jače od muškarca...e jebem ti onda tog muškarca..

_AJAX_

Пљуните ме ако још мало не науче да се јебу саме ако већ и нису

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQRcfgOk2VWOENUwombfwoow31Bbo-SHtlreD5ISnGI0n1HJkEz&t=1

:)))))))))))))))))))))