Prijava

Evo jel pošteno da na "Ja imam talenat" pobede gluvi tinejdžeri? Nisu talentovaniji od drugih, jednostavno su gluvi, a narodu je žao. Pre toga pobediše siromašni cigančići, ove godine ima da se prijave slepi, Kinezi, Goranci, Gavrilovići...
Neki ludak sa faksa je rekao kako je Marija Šerifović pobedila na Eurosongu ne zbog gej-lezbo lobija, već zato što izgleda kao da ima Daunov sindrom pa su sve osobe sa hendikepom glasale za nju i da bi još više glasova dobila da je izašla u invalidskim kolicima i zapavela: MOOOOOLITVAAAAAAAAAA!

Prvi put čujem ali priča je veoma uverljiva

Da ne spamujemo onu tamo temu smesan print skrin sa vukajlije, da pokusamo nekog moda ubijedit da nam vrati seljaka nije vise sajt bez njega, u temi omiljeni komentari i postovi vise nema dobrog komentara.
Mnogi drugi autori su bili banovani trajno pa su im ipak smanjili ban zar to nije diskriminacija zdravih. Ne zelim vise tu diskriminaciju na vukajliji, pravda za seljaka.

Reko Đimi:

Зајебите ме више с причама како ''Џими има пик на Сељака''. Нема. Искрено ме заболе. Ако вам је толико стало, замолите неког другог мода да га одбанује, пуцаће ми пимпек за то, мени апсолутно ни из џепа ни у џеп.

Ima li neki moderator koji bi bio voljan ispuniti ovo

Брате, ожени га ако ти је толико драг.

Може овако -- одбанујем њега, а кад следећи пут сјебе нешто, да се уместо њега трајно банује добровољац који се највише залаже за његово одбановање, тј. један од вас? А? А? А? :)

Sad će da se javi neki dupeuvlakač modova da kaže kako je dobio zaslužan ban. Al džabe mu kad taj neće nikad moderisati, nego će ceo život da bude čistač čmara.

Džimi sviđa mi se ovo tvoje pregovaranje sa rajom.Samo paz da kad banuješ dobrovoljca ne otvori dupli sa temom "Pravda za mene":)

Tako je, i mene su diskriminisali kada sam bio avion. Mene optužili da sam remetio javni red i mir! EJ! Lud čovjek može da bude avion a ja ne mogu, a?

Da postavim nešto u duhu teme
Šta mislite o onim parking mestima za invalide,jebote mene teraju da prolazim samo na zeleno a njemu slepom i bez nogu daju da vozi!

Dobro sad skočimiše ne računa se kad si na LSD-u.

Džimi sviđa mi se ovo tvoje pregovaranje sa rajom.Samo paz da kad banuješ dobrovoljca ne otvori dupli sa temom "Pravda za mene":)

Нешто сумњам да ће да се јави неки добровољац. Знаш зашто? Зато што сви знају да се Сељак неће либити да опет извређа некога, јер му, је л' те, пуца курац за друге чланове који га, с друге стране, толико воле.

Eвентуално ће се јавити неки небитан лик/дупли налог са 5 дефиниција да буде добровољац.

Ајде, покажите Сељаку колико га волите! Ко је спреман да прими метак за свог брата, Етернал Сељака? А? А? А? :)

Apsolutna istina....mog druga odbili na poslu, zaposlili invalida zato sto firma dobija 3 000 EVARA posticaja zbog toga.... PRAVDA ZA ZDRAVE!

Ајде, покажите Сељаку колико га волите! Ко је спреман да прими метак за свог брата, Етернал Сељака? А? А? А? :)

ko je taj seljak? lolo

Може овако -- одбанујем њега, а кад следећи пут сјебе нешто, да се уместо њега трајно банује добровољац који се највише залаже за његово одбановање, тј. један од вас? А? А? А? :)

Ноубади?

одбануј џими, нада бе збам ког :)

Evo, ja se javljam.

Odbanuj ga, kad šta usere banuješ mene.

одбановћћаће џими, џими је супењљ само се прави да је зајебан, ал супер ааа је џими