Prijava

Evo, ja se javljam.

Odbanuj ga, kad šta usere banuješ mene.

Први пут кад увреди неког, чак и кад му каже ''глуп си'', ти пијеш трајни бан, њему ништа. Јеси спреман на то? :)

Može.

Al nema proganjanja i kenjanja u sitna crevca, da poštuješ kodeks i pravila!

Aj za seljaka možda se i smiri al ko bi primio metak umesto npr Samhaina ?

иѕиими џими је супер, оће он

Primiću i za samhaina.

Ajde, Džimi, zar je toliko frka da ga odbanuješ? Čekam već 5 minuta, eee! :D

I ZEKIJA ODBANUJ!!!!1111

Može.

Al nema proganjanja i kenjanja u sitna crevca, da poštuješ kodeks i pravila!

И нема кукњаве. Ако попијеш трајни, никакво тражење правде за тебе не долази у обзир. Ево, биће одбанован за који минут...

De nek neki pro nolajfer printskrinuje ovo ... Mada ne verujem da će Ozrenac da kuka ako (kad) ga budu banovali...

Џими

Може овако -- одбанујем њега, а кад следећи пут сјебе нешто, да се уместо њега трајно банује добровољац који се највише залаже за његово одбановање, тј. један од вас? А? А? А? :)

Ако бих се ја јавио као добровољац за примање метка, да ли би пристао и ЈТУ-а да одбанујеш? Је л' смеш, а? А? :)

Mada ne verujem da će Ozrenac da kuka ako (kad) ga budu banovali...

Кукаће други. Али договор је договор.
Одбанован Сељак, а ви се договорите да припази како се обраћа другим ауторима.

Džimi, napiši post u kome stoji ovaj dogovor, da ja ne bih obrisao postove pa me kasnije ptužuješ za sklanjanje dokaza. :)

Ако бих се ја јавио као добровољац за примање метка, да ли би пристао и ЈТУ-а да одбанујеш? Је л' смеш, а? А? :)

Ипак је ЈТУ направио много веће срање од Сељака. За њега треба 20 добровољаца. :)

Džimi, napiši post u kome stoji ovaj dogovor, da ja ne bih obrisao postove pa me kasnije ptužuješ za sklanjanje dokaza. :)

Памтимо, опуштено. :)

Eto, raja, odbanovan je Seljak, nastav'te sa životima.
Haha, šalim se, nastavite sa nolajferisanjem.

A jel ima neki rok do kad je na snazi ovo pravilo ?

До даљњег, хаха. :)

Ипак је ЈТУ направио много веће срање од Сељака. За њега треба 20 добровољаца. :)

Пих, знао сам да не смеш :Р

Џими
Може овако -- одбанујем њега, а кад следећи пут сјебе нешто, да се уместо њега трајно банује добровољац који се највише залаже за његово одбановање, тј. један од вас? А? А? А? :)

не верујем колико геј предлог... али баш. стоји то да би требало да буде фазон и духовито, али није. чему то завлачење, џими? или одбанујеш, или не, до тебе је... шта он има са другим члановима? апсолутно ништа. а увиђаш и сам како сајту недостаје мало хумора. па и ако се излети понекад да је неко педер или идијјот, шта има везе... неће том буљашу пасти капа с' главе ако га је назвао педером, уместо гејом, ллоло
баш иритира то: "е, ја сам вољан, али знате како... морате да ми попушите мало, па онда". не само на вуки. много ми иду на курац људи са таквим ставом. то је нешто као она прича са Пилатом... прање руку, свирање курцу.
едит:
предлог: ево, банујеш мене трајно, вратиш јту-а.
ако не може то, први сам од тих 20 добровољаца.