Prijava

Није успео зато што је вероватно тајин син кога ће да представе као појачање

pa nije uspio u Liverpulu koji u zadnje vrijeme ima jebacku akademiju i dobre klince, tako da ne mora da znaci da nece u Partizanu....
i on valjda ima Dansko drzavljanstvo, ako ga nisam pomjesao sa nekim

Волео бих да си у праву.
Међутим мене занима где су силне паре којима се Ђурић хвалио у јануару?

Ima dansko, ali mislim da nije problem da se sredi za naš pasoš, pošto je Srbin, valjda. Ako je zaista bio u Liverpulu, onda je dobio najbolju moguću obuku, i sigurno će biti bolji od nekih naših idiota.

Ivan Ivanov i zvanično u srpskom šampionu.

A što se tiče napadača - biće k'o i prethodnih sezona. Sačekaće fino žrijeb, pa da vide koga mogu dobiti za protivnike, ako budu neke zvijeri - neće dovesti nikog i aferim.

И овај Дијара. Па он је штрајковао док га нису пустили. На курцу би он код мене игро (не буквално)

Људи, код Тејга није била проблем цена, јесте али не толики проблем колико годишња плата. Човек је тражио преко милион евра за годину дана. Поређења ради, Мореира је био далеко најплаћенији наш играч са 400 000 годишње. На 3 године то би нас изашло 4-5 милиона евра, а ипак је ово Србија и не може да се приушти тако нешто. На страну што би то изазвало поремећену атмосферу међу играчима, замислите да је неко плаћенији од целе прве поставе, мислим није у реду... Овај Иванов се очекује сутра, што је по мени сјајно појачање. Мислим да Савић не иде нигде, једино у случају да дође јако добра понуда која се не одбија а за неку солидну кинтицу то може да се закрпи. Све у свему ја сам задовољан учињеним до сад, макар да имамо колико толико комплету екипицу пре припрема...

Савић остаје у Партизану ове сезоне чак и ако потпише уговор са неким другим клубом , на позајмици , то је један од услова .......

Sabalala i Chimbonda prekosutra na promociji u Partizanu!

Izvor iz vrha uprave partizana

Сад сам видео ово , ко зна .......

Ja sam čuo prije par sati da dovode Odemvingija...

Нема шансе за Шабалалбалаблалбалалау, то знам сигурно... За Чимбонду нисам ништа чуо...

Ne znam samo što su toliko zapeli za tog Šabalalu, jebo ih on više...

Мфела је бољи и Шабалале и од Чимбонде

Дошло нам је млађано Бугарче, наводно Крстајић га прати већ пар месеци. Ако је тако онда је то одличан потез...

Јел овај менаџер Шукрија Шекуларац жена Драгослава Шекуларца?
Треба вратити Ивана Ћурковића

Људи, код Тејга није била проблем цена, јесте али не толики проблем колико годишња плата. Човек је тражио преко милион евра за годину дана. Поређења ради, Мореира је био далеко најплаћенији наш играч са 400 000 годишње

Ovo mi nikad nije bilo jasno, toliko forsiranje stranaca, a realno Srbija ima velike talente u koje se manje više ne ulaže bukvalno ništa, ali BUKVALNO NIŠTA, a onda jednom debelom Ailtonu Zvezda da mesečnu platu od 50.000e. S' druge strane dovode se kojekakvi sumnjivi brazilci i afrikanci za pristojne pare, mada mi je jedan prijatelj tako da ga nazovem, čovek iz fudbala, objasnio jednom šta ustvari rade i na koji način ovi iz uprave uzimaju pare. Kažu nekoj čamugi, direktno ''Mi ćemo da objavimo da smo te platili 400.000e'' i te pare obezbede odakle se već obezbeđuje novac za to ''tebi od toga damo 50.000, tvom menadžeru deo'' i to je to, a ostatak ostave u svom džepu. Naravno to rade kad je igrač slobodan, kad nema klub iza sebe.

Naravno to rade kad je igrač slobodan, kad nema klub iza sebe.

Раде они то и кад играч има клуб. Па погледај трансфере у нашим клубовима, да ли је игде објављено која је плаћен играч? Погледај сајт трансфермаркет који се бави само трансферима, нема ни ту ништа, стоји упитник.Људи ово је Србија, како каже деда из "Муња", овде вежбаш једини начин да опстанеш да то је отимање.

Verujem da rade to i kad kupuju igrača iz naše lige, al mnogo manje pare su u pitanju nego kad se radi sa ovim crncima, kvazi-brazilcima i ostalima

Ja se nadam ovom Alevesu iz Mađarske jer realno, Kaluđeru svaka lopta treba da se servira na tacni. Ovaj Pačeko što je došao, osećam da će biti krš. Ninkov je u Tuluzu gotovo sigurno. Bambija možda uvale za milion i po Turcima, a osamsto hiljada evra Zvezdi duguje neki turski trećeligaš za onog Tutorića i za još jednog valja. Tako je pisalo. Taj Dimitrijević mi ne deluje loše. Sve svemu, krš. Opet.

Хаха Партизан преотима неког Едуарда Звезди сад читам. Поново.
Ког бре Бамбија уваљујете Турцима?