Prijava

Pomešao sam Tošiće. Karleušu. Turcima.
edit
Gledao sam neki klip o tom Eduardu. Deluje kao dobar igrač. Bilo bi lepo da dođe u naš fudbal.

Хаха јбт.
Па да помешаш Гаја и Вијеру, али да помешаш Бамбија и Карлеушу?
Па каквих они имају додирних тачака осим презимена? :)

Ја гледао овог кинеза из Јужне Кореје. Шутира као Роналдо. Ви доведите неког јапанца Месија па да заиграмо

Pričajte vi šta god oćete, ali Karleuša je sjajan bek i teško da će Zvezda dovesti boljeg ako njega proda.

Па за њега је Кизито Лазевски

Хаха Партизан преотима неког Едуарда Звезди сад читам. Поново.

Нема ту преотимања, то је случај исти као за Клеа. Једноставно људи немају пара да га плате и одустали су е сад има ко има :)

Није то тај Едуардо Лупуше Купуше

Ма знам на ког мислиш. Онај што га је Аџић гледао па немају пара за њега...

Bas je pouzdan izvor, Baki SPS.

ТО ЛУТКО!!! САД ЋЕМО ВАМ ПРЕУЗЕТИ ПОЛА НАВИЈАЧА!!!
У НЕОБРАНОМ СТЕ ГРОЖЂУ!

Каква је ситуација с Ливерпулом?

Šta bi sa Jovanovićem, jel su pristali ovi da mu isplate 2,5 milke funti?

Evo što se tiče Liverpula. Kažu da će Sylvain Marveaux iz Rena potpisati uskoro, i to za dž. Za Dann-a se još ništa ne zna jer ga ganja još 4-5 klubova. Ngoga treba da šutnu u Sanderlend, a priča o Gagu je izgleda bila samo trač. Vode se neki pregvori o Zapati iz Udinezea, a spominje se i Cassano. I Roma se umješala u trku za Clichy-ja. Za sad vode, sa ponudom od 8 miliona.

Ngoga treba da šutnu u Sanderlend

Е баш се усрећиЈо.

Ma mene interesuju Mata i Honda. Oko njih su se ušutili nešto. Matu su povezivali sa Liverpulom, a Honda je nezadovoljan statusom u CSKA. A realno, svi hoće da imaju nekog azijata u ekipi jer samim tim im se još više otvara azijsko tržište.

Изгледа да ће Romelu Lukaku у Челси...
а Kevin De Bruyne је изгледа већ потписао...

Dub
Ma mene interesuju Mata i Honda. Oko njih su se ušutili nešto. Matu su povezivali sa Liverpulom, a Honda je nezadovoljan statusom u CSKA. A realno, svi hoće da imaju nekog azijata u ekipi jer samim tim im se još više otvara azijsko tržište.

za Matu cekamo da se zavrsi prvenstvo za mlade, pa cemo onda da pregovaramo, ali smo zainteresovani kako se cini. Za Hondu se nista ne zna, moguce da nas ne interesuje.

Ovaj Marvo izgleda nije pros'o ljekarski, mada nije jos nista zvanicno....

није лош сајт http://bleacherreport.com/epl

А зна ли се каква је ситуација са Јангом и Даунингом тренутно?

Indjija(bivsi supeligas) izbacili skoro sve iz tima ukljucujuci i celu upravu...
Sad malopre cujem od ortaka da Jugovic(?) dolazi na mesto direktora kluba! Ce vidimo sta ce biti u avgustu kad pocne sve to.