Prijava

Па то ти мислиш да он тако ради... али не ради.. Он јебе модове у РЧ само што они то не контају јер нису на можданом нивоу толико високом да схвате те ствари. За разлику од његових следбеника.

Samo ti budi sledbenik. Daleko ces dogurati.

Чеву ја сам већ далеко догурао!

"Prasinu sa knjiga debelih korica
Cisti francuska sobarica
Ispod klavira cuti i pusi ga
Pandan-ponavljacica"

Smesni ste, povodljivci.

Лололол Чеву не контам који је твој проблем?

Moj problem ste vi povodljivci. Volim vas i zao mi vas je. Pokusavam da vas pridobijem i prevedem na stranu Svetlosti.
Ali je zajebano.

Па то ти мислиш да он тако ради... али не ради.. Он јебе модове у РЧ само што они то не контају јер нису на можданом нивоу толико високом да схвате те ствари. За разлику од његових следбеника.

А ни ово није тачно, пандан не јебе ниједног мода у рч, већ модови пандану дозвољавају да тако мисли и да иде редом и кобјашњава :)

не контам који је твој проблем?

Sasvim slucajno, ovo isto pitanje mi je postavio jedan lik pre par godina, u veoma slicnoj situaciji. Smracilo mi se pred ocima, on je drzao govor o nekoj dogmi u koju je duboko verovao, mene je riba izbacila iz koloseka i rekao sam mu sve sto mislim, bez zadrske.

Jebao vas pandan i pandanisanje. Postujem njega do neke mere, iako sam se svim srcem zalagao za njegov trajni ban. Bio je lik, ali presao je liniju i stoga je blagovremeno gagovan. Po drugi put.

Ono sto ne mogu da razumem i postujem su sitni trabanti i kopljonose koji i dalje imaju snage i volje da mu se uvlace u buljsona i posecuju sajt velicajuci onoga ko se israo na taj isti sajt, nakon sto mu je iz ciste milosti ponudjena druga sansa.

Zar ne kapirate da ga imamo u saci, vrtimo ga oko malog prsta, cuskamo ga domalim iza uveta. Mozete samo da budete smesni ako se pretpisujete na uzaludno i izvestaceno velicanje takvih i slicnih gluposti.

Mnogosmojaki dot kom.

Он се није исрао на сајт већ се исрао на модераторе... А ако ви мислите да сте ви сајт онда добро, нека вам...

Mozda je on hteo da se isere na moderatore, ali je fejlovao. I to zesce.
Ispemovao je sajt, ne modove. Upropastio je cirka 24 sata ljudima koji ovaj sajt posecuju, plitkim spemovanjem na nivou hakera-pocetnika.
Da je hteo da se isere po modovima, mogao je da uradi nesto drugo.
Zini da ti kazem sta.
Modovima dlaka sa glave ne fali.
Fali nam par dlaka oko intimnijih delova, kojih nam se doticni ponapasao.
U istinski hriscanskom duhu, bice mu oprosteno.

Немам појма, ја знам да нисам ја морао да чистим сајт од гована :))

Cekaj, jel ti stavrno mislis da smo mi brisali 1000 strana spema?
Sta ako ti kazem da je to reseno jednim klikom?

Programeri su cudna sorta, znas. Potrosis sate i dane da bi im napakostio, a onda te sjebu za 10 sekundi.

I gde je sada taj pandan? Nesto je slabo aktivan ovih dana. Da nema tebe, pao bi u potpun zaborav, a nema ni mesec dana od kako ga nema.

Če-vu, ne razumem samo zašto se toliko potresaš oko toga. Ovo je sajt za sprdnju, tako se ljudi i ponašaju.
A ako nije, što bi rekla Mara, hajde da onda ovo postane sajt o hortikulturi. :)

Јебига Чеву, био је активан кад сте на курвињски послали Данкана у Ковиљачу, што значи да је ту али неће да се активира док се нешто не промени...

Potresam se iz ciste ljubavi prema zalutalim ovcicama koje uzdizu plitke manipulatore u nebesa.

Jebi ga, kad sam emo. Stalo mi je.

I uopste se ne sprdam. Vidis da cak ni smajlije ne koristim.

Па ето обојица смо емоси, сад још да наватамо Костића и оснујемо емо покрет Вукајлије лололо

Che isteruje demone iz pande(monijuma)
http://youtu.be/UmvnXKRfdb8

Edit: jebeni jebeni tjub

Чеву синак, не величам ја Цару овде као што ти тврдиш. Пандан није Цара, утуви то у главу, а и реално много си се примио децхко :)