Prijava

jel igrao neko star trek online?

ja jesam, jeftino p2w govno.

igra li ko Teru online????????

Postal 2, solidno ubija dosadu, ne zauzima puno, a nije baš previše ni lagana.

kad se setim postala 2 dobra je mogu ti reci.Ali po meni dosta slicnosti ima igrica vampire the masquerade bloodlines.

С тим што у Маскаради не можеш да пишаш по мртвим бакама.

ROCK SIMULATOR, LJUTO PRETESXKA IGRITZA :(

Lamarr
jel igrao neko star trek online?
ja jesam, jeftino p2w govno.

To je još optimistično za reći. Ja sam u nevjerici nepovratno bacio 20 sati svog života misleći da će igra u nekom trenutku postati bolja i da možda namjerno troluju u početku. Jebeni šah u domu penzionera više drži pažnju.

Ja igram taj star trek sad, ne deluje lose(za jedan mmo, a ja ih inace ne gotivim uopste...), mada vec vidim da je kao i svaki drugi p2w mmo... podseca me na star wars the old republic, samo je malo bolji.

IGRA LI NEKO MAJNKRAFT ?

a jes vala, ko normalan osim dece osnovne skole i mene igra ovo

a igrao sam ja iako sam srednja, zanimljvo je prilicno

Igrao ja jedno vreme, ali Creative Mod, zato sto sam picka.

Играо и ја, али у синглу (нисам могао да поднесем могућност да ми се неко попиша на све што сазидам), прекопао и сравнио три планине, дизао куле, села, њиве, озидао, накотио милијарду грла стоке и пилића, покушао да котим сељаке, сазидао железницу, схватио да сам јебено ретардиран и баталио.

Može neko da mi kaže gde ima dobar torent za Medieval 2 total war?

Играо и ја, али у синглу (нисам могао да поднесем могућност да ми се неко попиша на све што сазидам), прекопао и сравнио три планине, дизао куле, села, њиве, озидао, накотио милијарду грла стоке и пилића, покушао да котим сељаке, сазидао железницу, схватио да сам јебено ретардиран и баталио.

Ahahahahah, ja sam bio u fazonu ,,daj da pretvorim ovu planinu u kucu" a to je bila ogromna jebena planincina i ja stvarno napravim kucu tj dvorac, posle toga ,,gle ova planina pored moje bi mogla da posluzi kao jos jedan dvorac, aj da spojim pa izmedju kapiju" . Zavrsilo se na dva dvorca, vodopadima, sancima punim vode oko dvoraca, tajnim prolazima ispod, tajnim prolazima po dvorcima i jos trista kurca i sto ti kazes, skontas da si retardiran i batalis. :D Mada, igra mi se sad...

Dajte neku malu igricu,ali mora mnogo da jebe, nesto u fazonu Neighbours From Hell, Prison Architecht i slicno. Imam u kompu 10 dobrih, velikih igrica koje nikako da se nakanim da instaliram i igra, tako da mi treba nesto da ubijem vreme...

Ahahahahah, ja sam bio u fazonu ,,daj da pretvorim ovu planinu u kucu" a to je bila ogromna jebena planincina i ja stvarno napravim kucu tj dvorac, posle toga ,,gle ova planina pored moje bi mogla da posluzi kao jos jedan dvorac, aj da spojim pa izmedju kapiju" . Zavrsilo se na dva dvorca, vodopadima, sancima punim vode oko dvoraca, tajnim prolazima ispod, tajnim prolazima po dvorcima i jos trista kurca i sto ti kazes, skontas da si retardiran i batalis. :D Mada, igra mi se sad...

A kad se pogleda, koja pa igrica nije retardirana? Negde ubijas zombije, negde vozis trke, negde pucas na ljude, negde pravis vojsku, tako i ovde, radis sta oces dok se ne smoris.

Ja trenutno kopam ko lud, da nabavim dovoljno resursa za neko velelepno zdanje, naucio sam da pravim kamin, a sad me zaintrigira ono sa prekidacima, nagaznim minama i slicno.
A ponajvise bih voleo da pikam sa jos nekim u svom svetu.
AL ne vredi, odgledao sam milion klipova na yt, pratio sve korake, al i dalje ne moze.

Dajte neku malu igricu,ali mora mnogo da jebe, nesto u fazonu Neighbours From Hell, Prison Architecht i slicno. Imam u kompu 10 dobrih, velikih igrica koje nikako da se nakanim da instaliram i igra, tako da mi treba nesto da ubijem vreme...

FTL (Faster than light). Ne može manje od toga