Prijava

Za. Ali da piše:
N3 k0p1r@yt3 tudy3 d3fk1tz3 y3r ch3 81t1 pr1m3ch3n0 1 5@nkc10n15@n0 u n@ykr@ch3m m09uch3m r0cku d3chk0. Mw@@@@.
I sve to zbog Fejzbuk generacije, da bi i oni razumeli.

Roki, pogledaj prethodnu stranu.

Reme nije Fejzbuk nego Fejsbuk. ccc!

A da jednostavno napišemo "Nećeš komentarisati" ?

lolo sun ja mislim da bi to bilo dovoljno

Nije loša ideja. Sviđa mi se taj fazon neke akcije na sajtu. Ako bi se lepo sročilo, onda sam za, ali da stoji privremeno. Nekih mesec dana.

Индустриал, не видим разлику. Је л' Фејзбукманијак или Фејсбукманијак? Е па није ни једно ни друго него је Ђембели, тако да ово горе апсолутно небитно. :)

ЗА! нису плагијатори криви ми смо говна!

Za. Ali da piše:
N3 k0p1r@yt3 tudy3 d3fk1tz3 y3r ch3 81t1 pr1m3ch3n0 1 5@nkc10n15@n0 u n@yke@ch3m m09uchem r0cku d3chk0. Mw@@@@.

За. Добра фора, јер нико не чита она правила. нек им ископа очи то! Да не плагијаторишу више.

Индустријал и Реме, да ли сте ви нормални :)

ZAŠTO SI STAVILA PREDLOG NA ENGLESKOM DECHKO?

И каже се ПРИЈЕДЛОГ.

Ajd ne spemujte, ovo je ozbiljna tema.

Ja samo hoću odgovor, ne spemujem. To sam pitao još kad je otvorena tema, i to nisam jedini. Zashto naslov na engleskom Vučice dechko?

Moderator je obavešten o tome i stvar će biti rešena. :)))

Poenta je da se ovim upozorenjem

"Budite originalni! Ne kopirajte definicije drugih autora, jer će biti zapaženo, samim tim i sankcionisano."

smanji količina plagijata i plagijatora. Možda nekima deluje kao nemoguća misija ali ne bi bilo loše da se pokuša. Ona pravila sa strane prilikom pisanja defki niko ne čita a ovo bi im bolo oči kada bi se stavilo na pravo mesto.