Prijava

A ne kontam što je izvaćario ljude? Pa nije mogao da zaustavi kišu... ili je to sve zbog bine?

Bina je trebala biti pokrivena, al organizator debil pratio vremensku prognozu i kao rekli nema ništa od kiše, a ona ubi ceo koncert. A i koncert kasnio zbog kiše skoro jedan sat, mada je bilo dojajno i na kiši.

Иначе, негде на пола концерта, на бину се попела нека два идиота, и обезбеђене (које је иначе било у жутом) почело да их јури, они побегли у публику, и ови из обезбеђења као нешто гледају ту да их појуре, шта већ, а Цане ће: "Нико не сме да вас бије. Жућа не зна српски. Жућо, сиђи доле", и гледа у овог из обезбеђења све време, лик нема појма о чему се ради.

ахахаха, какав цар. И даље му га даје

joj, da.. to je bio epic momenat.
kažem ja.. car.

Zna li neko zašto Cane, sa godinama, sve više priča i peva kroz nos? Albumi sa početka Brejkersa nisu takvi...

Немам појма, приметио сам и ја то. Мада, скроз кул ми је и овако. То његово причање кроз нос даје неки шмек њиховим песмама.

Ma jašta, ali mora da je neka devijacija, nema šanse da se folira stalno :)

E da, jednom, iz nekog razloga, pozove Gajšek Caneta u emisiju Agape na Studiju B - onu smaračinu o religiji i filozofiji. Bio tu i neki pop. I kenja Cane o pravoslavlju, a kad su pustili reklame, okrene se popu i onako uzbuđeno pita: "Oče, je l ovo što sam ispričao bilo kanonski?" :)

Немам појма, приметио сам и ја то. Мада, скроз кул ми је и овако. То његово причање кроз нос даје неки шмек њиховим песмама.

Ааам, слажем се. Много ми је кул његов глас.

На прошлом Беер фесту, августа 2010. године, излази и поздравља 80.000 људи:
-Где сте уринари! Ту где ви газите ја сам одрастао...
*

Немам појма, приметио сам и ја то. Мада, скроз кул ми је и овако. То његово причање кроз нос даје неки шмек њиховим песмама.

Itekako daje smek pesmama, al' mi je straaaasno iritantan kad krene da prica, mislim njegov nazalan glas, al' kad peva... :D

"Ljudi! Ovu su zadnji dani Slobode! Zato igrajte!"
Cane je LEGENDA!

Немам појма, приметио сам и ја то. Мада, скроз кул ми је и овако. То његово причање кроз нос даје неки шмек њиховим песмама

Daje šmek prepričavanju njegovih izvala.

inače, preporučujem svakom da nadje i pogleda koncert iz 91. ''partibrejkers u dvorištu''. Stare stvari, Cane ludji nego ikad. Možda jei neko od stare garde sa Vuke i bio tamo...

inače, preporučujem svakom da nadje i pogleda koncert iz 91. ''partibrejkers u dvorištu''.

U Kruševcu?

zeljček

На прошлом Беер фесту, августа 2010. године, излази и поздравља 80.000 људи:
-Где сте уринари! Ту где ви газите ја сам одрастао...

И:
- Боље да вас заливају/се заливате знањем, него пивом...

Тако нешто.

U Kruševcu?

Ne, u bg-u. Za taj znam.

Иначе, сетих се сад једне извале од суботе. Након што су та двојица побегла у публику, и Цане смирио обезбеђење, каже он онако озбиљно: "Људи, има струје овде, немојте ово да радимо, побиће нас струја, слушаћете Електрични Оргазам!"

Пекиша ево после песме овде то "Вас нико не сме да бије!" :Д
http://www.youtube.com/watch?v=OQUGUrs-e5g
Снимано је фиксним али јебига...

Да, то је то. :)

Не знам како ми овај клип није изашао кад сам тражио јуче да видим да ли је неко снимио нешто...