Prijava

Ех, ниси ти фаца као ја 8)

Шалим се, ја сам тражио оригинал снимак са Слобом па сам налетео на ово :)

ЕДИТ: Овај тип чини ми се има десетак песама још на каналу...

Лик је написао "ПартибрејкерсИ", зато нисам успео да нађем...

Који немач појма :))

Sad mi zao sto nisam imo kintu za brejkerse pa sam morao na pilote (pored toga sto nisam imao s kim didem) :(

Ne sjećam se gdje je bio koncert, bio sam baš na njih mnogo, ali Antonu pukla žica i dok ju je namještao, publika ko publika počela da se vrpolji a Cane poručuje:
-Ljudi, sačekajte malo, dobićete mnogo!

Ја био синоћ..... 'нако.... Искрено, мене је Ван Гог више дизао него ови.... Мада и нисам неки љубитељ, јер је Цане куртон од пјевача, него има специфичан глас и кења унаоколо па оно....
Није било лоше, али ето, некако су све пјесме исте, па сам се сморио, јер му га Цане дође ка' Балега, најбољи рецитатор...

Cane sestričinu (đevojčica od 10 i nešto godina) dok je ova igrala košarku, šta li, i nešto nije umjela, i tu ulijeće Cane motivator "Šta je, izgubila si, pa šta, moraš da se boriš, nemoj da si pičkica...".

Gledao sam ga bas pre 3 veceri na ZR danima piva i nije bas bilo nikakvih odvala koje su bas nedostajale iako je cela publika zvizdala i psovala u nadi da ce dobiti isto nazad

Gledao sam ga bas pre 3 veceri na ZR danima piva i nije bas bilo nikakvih odvala koje su bas nedostajale iako je cela publika zvizdala i psovala u nadi da ce dobiti isto nazad

Осим оне песме од 10 минута када је 5 минута викао ''Људи, чувајте ваше душе, људи!''

Има она његова извала ''Неко на игли неко на кригли'' ваљда за Антона.
Такође је једном рекао Антону кад су пролазили поред неког гробља ''Антоне, хоћеш да станемо родбину да посетиш?''

Неко ми је давно испричао причу како су Партибрејкерси у својим најмлађим данима имали проблем са кашњењима чланова бенда на пробе. Како би то превазишли, договоре се да онога ко закасни више од пет минута, остатак бенда за казну ишутира не би ли се опаметио... Прошло пар дана и на сљедећем окупљању сви су ту ал' нема Цанета, заглавио чекајући тадашњу рибу негдје на Теразијама. Послије сат времена упадају она и Цане а ови одмах прекидају свирку, остављају инструменте и крену да га шутирају. Женска, немајући појма о чему се ради, крене да запомаже:
-"Прекините лудаци, зашто то радите, убићете га!", кад са пода у свом стилу запишта стари Цак:
-"Нека бију, нека бију!"

Осим оне песме од 10 минута када је 5 минута викао ''Људи, чувајте ваше душе, људи!''

E to je balavio duze od 10 min

Е кад су били у Бар скоро, нека ђевојка скакала, играла и Цане је видио и онако лагано

Шта је, мала, шта се ложиш, нисмо ти ми Ван Гог

Смаре, то стално прича. :)

Ima li ko mi da neki link gdje ima svaki album ?
Omiljene ojesme : "Mesečeva kći" i "Rođen loš"

Једна свежа прича, од пре пар дана. Био сам исред музичке школе у граду где живи Цане, и дошао је са женом по ћерку. Мала излази из школе и трчи мами и љуби је. Цанету ни ћао. Мама јој каже ''па пољуби и тату'', мала ништа, као да није чула. ''Шта је, нећеш са татом да се поздравиш'' каже Цане. Мала једва пришла да се поздрави. Крећу према колима, мала прича о школи, а Цане: ''Је ли, мала, где ти је водурина што смо ти насули данас?''
Није нешто посебно, али ето колики је човек зајебант, кад га ни ћерка нешто не воли баш.

Covek je kreten :)

а Цане: ''Је ли, мала, где ти је водурина што смо ти насули данас?''
Није нешто посебно, али ето колики је човек зајебант, кад га ни ћерка нешто не воли баш.

И све то изговара ОНИМ гласом, ееееј. :)

И све то изговара ОНИМ гласом, ееееј. :)

Да, онако као успорен снимак, кроз нос.
Док још нисам знао за те његове форе, срео сам га на улици и тражио аутограм за другарицу, и добро сам прошао. Прво је ћутао пар секунди, онда рекао ''може'', и потписао се. Хахахах, а аутограм јебе колико је страва. Цане (другарици - име другарице), а слова најобичнија, ништа посебно. Ал' мени било страва што ме није напушио или тако нешто к'о што зна.