Prijava

Posto nemam pojma oko androida zanima me jel postoji neki program da kontakte sa kartice prebacim na telefon? I jel moze da se do 100 evra nadje neki pristojan android?

do 100 evra kupiš galaxy s2
Sa njim sam bio najzadovoljniji

A ovo kartica/telefon odeš u imenik pa opcije i uvezi kontakte
i izabereš sa kartice u telefon

Nijesam spava sinoć tako da sam pročita naslov teme "Android - sveti petar, iskustva" mnogo dobar trip

Hvala na odgovoru.

Sa kartice na android tj bilo koji telefon je pickin dim.

Problem je kad sa telefona koji nije android prebacuješ kontakte u android fon.

Ma najbolja varijanta je za komp sesti, otvoriti Google Contacts, lepo za tih pola sata posla ukucaš sve što ti treba, sinhronizovati s telefonom, podestiti da prikazuje samo "Google Contacts with numbers" i eto. Kasnije svaki sledeći Android telefon čim pokreneš podesiš da ti se na isti način sinhronizuje sa adresarom i ne brineš ništa.

EDIT: Suština je da zaboraviš na svako čuvanje kontakata u telefonima, ili na još grđim SIM karticama.

Ma ovo brat uzeo neki fon, pa sam mu kopirao to i posle sam mu i na mail kopirao. Ja koristim ios pa slabo bas znam oko androida.

Koja je najbolja navigacija za android?

Miloše, Huawei Y300 ti je best buy, košta oko 75-80 eura nov, ako sad nisi previše zahtjevan korisnik, ima sve što treba normalnom čovjeku, a nije smeće.

Pusti te S2 polovnjake, to se 2-3 godine kurcalo, pa se sad kao stavila folija i pokušava uvaliti kao "korišteno 2 mjeseca".

Koja je najbolja navigacija za android?

Ja sam imao Igo Primo, i Igo myway. Mene su dobro služile, nisam nešto kopao dal ima boljih.

Е кад је већ активна тема... ценим да ми је тач отишао у курац на лг л7 ИИ. Раније је радио и кад су ми влажне руке (ма мокре, шта влажне), и кад га искапа киша, углавном, к'о сат, до пре једно месец дана. Јесте се ломио к'о пичка, падао к'о бесан, не знам који му је курац био, 'тео да се рокне, и сад је готово немогућ за коришћење, кад га откључам сам притиска шта 'оће, јуче ми у поруци откуца седамдесет шест слова сам (само "ассасасасасассасаассаасас"), кликће по доњем левом углу (највише ту). Е данас ради опет к'о змај, јер је вероватно дознао да ће ићи у теленор на рекламацију, педер, па не бих баш да се обрукам, да однесем и кажем да не ваља ништа а они виде да ради. А сјебаће се он опет, сигурно. Но, постоји ли неки начин да се то среди, или да ми макар неко каже тачно: "отишао ти дисплеј, шаљи нек' мењају"?

Pitaj Papeta(PuppetMaster), on je imao iskustva sa takvom situacijom.

јуче ми у поруци откуца седамдесет шест слова сам (само "ассасасасасассасаассаасас"),

PA, odgovori mu, bokte više, viš da te zove, steko sves.

:P

Није дисплеј, него она фолија на екрану која служи за touch input се оштетила од падова и свачега.
То се мења у сервису, шта би ти, да носиш попу на опело?

Па да, мислио сам да увалим ћалету да избруси бимбалом ако може, али добро, ако мора сервис - онда сервис јбг.

Обзиром да си купио налог на вукалјији, не бих се зачудио и да заиста то урадиш

Miloše, Huawei Y300 ti je best buy, košta oko 75-80 eura nov, ako sad nisi previše zahtjevan korisnik, ima sve što treba normalnom čovjeku, a nije smeće.

Ma to mi za ćala treba, on dobio uz tarifu neki alkatel one touch, fin fon i dao ga bratu posto mu se svideo pa reko nek uzme neki android posto ima dosta neta a ima 5-6 starih fonova pa da odnese da ih zameni za neki android a on ne da nije zahtevan nego mu je svejedno koji je fon. Fala svima na pomoci i odgovorima

Пауне, 'ајде одмори још мало, сабери се, па пробај опет, можда буде боље. Покушај само, не напрежи се, полако.

Па само си ти глуп толико да питаш за покварени телефон да ли да носиш у сервис

najbolja navigacija

ova
navigajajacija

Jebo huavej y300 išljakaće S2 polovan više nego ovaj nov, em se nećeš nervirat' oko štekanja jer je s2 skoro duplo jači