Prijava

Naočare, to samo kad učim.

Naocare + 1,5 ali mogu da funkcionisem i bez njih, samo mi je zajebano da citam. Dioptrija nije velika, ali su stakla neka cilindricna, tako da to ispada mnogo vise, nesto tako, jebem li ga, nikad me nije interesovalo, od 6 godine ih nosim.

Носим, диоптрија је
лево: -0.75
десно: -1.25

Наочаре не носим скоро никад онако стално, већ их стављам кад морам. Скоро увек ми блеје код куће.
Носим их кад гледам тв, идем у биоскоп и кад возим.
То су ти случајеви. Овако ме ретко људи могу видети са наочарима.

Ови што узимају сочива на мале диоптрије су пичке.

brdac i maloletna budalo hvala vam, ma da, na sočiva ću ja preći, još kolko sutra ću otići kod oftamologa da to sve riješim :DDD

Sočiva, pošto sam navučena na naočare za sunce... Naočare za vid stavljam samo kad želim da postignem intelektualni izgled :)

Ja iam i naočare za sunce sa dioptrijom. Keva su.

Ponovo naočare. Stalno. I to samo jer imam dioptriju na levo oko, jebenih -1.5. Kad sam baksuz. lololo

Ponovo naočare. Stalno. I to samo jer imam dioptriju na levo oko, jebenih -1.5. Kad sam baksuz. lololo

I mnogo si jebozovna :P

Ne i ne.

Slučaj zatvoren.

I mnogo si jebozovna :P

Znam. :P <3

Носим, по други пут -3 и -2,75.
Имам неке ко' ленонке само мале и више су елипсасте него округле, сочива не носим.

Ne nosim nista od navedenog.

Ja iam i naočare za sunce sa dioptrijom. Keva su.

kolko si platiJo?

Rej Ban oriđinalke, malo preko 100 jura.

Pa dobro.
Ja imam neke naocare za sunce tipa avijaticarke.
Ali sam ih ustvari kupio kod brace kineza.

Sad gledam koliko kostaju samo stakla za suncane i da li mogu da mi namontiraju na ovaj okvir.

Носим, диоптрија је
лево: -0.75
десно: -1.25

Naočare nosim.Stalno.

Pa zipa sale - rej ban jesu kvalitet. Mog ortaka ćale fura iste već 30 godina. A

Ај једно питања за вас који дуже времена носите наочаре, и којима су до сад више пута испадале/газили их/седали на њих.

Јуче нагазих моје, и искривио сам једну дршку. Плус и стакло испало. Покушао сам да исправим, и успео сам да причврстим стакло и затегнем шрафцигером, али криво је, и очигледно мора код оптичара да се носи да поправи то.

Колико би коштала та ситна поправка?

Meni kraljevi kod kojih uzimam stakla(kod bajlonijeve pijace) takve manje popravke nikad ne naplate.

Ako ti je jeftiniji okvir mjenjaj govna.Daćeš pare na popravku a posle će da te zajebava.A ako imaš kvalitetan okvir onda...ništa.Da imaš kvalitetan okvir ne bi se ni iskrivio.