Prijava

moce i bilo koji drugi klubovi da dovedu gladnih crnaca.
to nije ok,al aj.razigravas u svojoj ligi somalijce

aj razigravas u svojoj ligi somalijce

Isto tako misli i Arsenal recimo, kad dovodi Francuze.

Hahahaah pa ne previse pisanja bi bilo to

PA POPUSIO BIH I TERZI I BLAZI I MAŠI I JEBENOM MALOM ARKANU

Pa dobro, zna se za koga se menjaju propisi. Nece za Dijaru sigurno.

Ajde prestani više da jedeš govna. Praviš se lud i tripuješ kako se pravilo promenilo zato što je Zvezda tako htela, a promenjeno je zbog Zvezde i Partizana. Da te podsetim, pošto se praviš lud, imate valjda devet ili deset stranaca u timu.

Ajde da in nabrojimo... Gogua, Everton, Bozinov, Leonardo (prvi Tim, stranci) + Balazic (ex y). Bandalovski rezervista.

Ivan Bandalovski, Valeri Božinov (Bugarska), Everton Luiz, Leonardo da Silva Soza (Brazil), Gregor Balažic (Slovenija), Sedrik Gogua (Obala Slonovače), Aleksandar Subić (Bosna i Hercegovina), Marko Janković i Nebojša Kosović (Crna Gora).

Baš se razumeš u svoj tim.

Subic i Kosovic nece videti prvog tima verovatno, ili veoma retko. Pricao sam o verovatno standardnim prvotimcima.

Pa da, i kod nas silva, parker, avramovski, matos, jovović, orlandinjo, sve sigurni starteri.

Jeste. Al zato će Jovović, Avramovski, Babunski i slični videti. Plus što će Ibanjez i Vieira 99% da idu.

Bombas iznova i iznova pokazuje svoje vrsno znanje za sport.

To da ce da idu, to cemo tek da vidimo. A do tada, samo zanimljiv spin koji sam danas video jedino u Ruznalu, tipa menjaju zbog Partizana i Zvezde. Ahahaha jebote.

Fibel, Micel, Kanga, Ruiz, Ibanjez, Viera, Le Talek, Edson, Matos...

Dionysio

Isto tako misli i Arsenal recimo, kad dovodi Francuze.

ti francuzi mogu i ostati u francuskoj ili bilo gde de se igra fudbal.sa par izuzetaka nasi klubovi dovode gladne koje vise niko nece.

Edson i Matos su već uveliko najureni genijalac. Ako se izuzmu ova dvojica to je 5, a i sa njima najmanji je problem da dva stranca iskuliraju vruće gostovanje u Surdulici ako su 4 dana pre toga igrali fazon na Emiratima. (pojašnjenje za bonbasa,to je stadion Arsenala)

Kad su najureni? Ako se dobro secam procitao sam da idu na pripreme. A za ovu dvojicu, rekoh otom-potom, ozbiljni klubovi ne kupuju igrace u septembru tako da je to sviranje kurcu najverovatnije.

Ne znam ja sta si "procitao", al nisu na pripremama.

Svejedno i da nisu, oni nisu ni planirani za prvi tim. Svejedno ostaje minimum 6-7 prvotimaca, stranaca ne racunajuci exyu. Tako da vracam se, zaista lep spin kome pravila odgovaraju.

hahah vidi ga što sve prati, svakog igrača zna, ja jebote znam da za partizan igra samo saša ilić i onaj mali živković što ste ga najurili

A što se hvataš za njih i izvlačiš "pročitao sam da su na pripremama" forice ako su nebitni?

Kenjaš bez razloga, puca mi kurac, ja bih uveo mora 3 domaća i teraj u kurac. #zbog_reprezentacije

Dobro, nemoj se samo nervirati, ovo je slobodna drzava, svako ima pravo da pise sta hoce.